close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Ketua Agensi

Carian Emel Ketua Setiausaha dan Ketua Perkhidmatan
Jenis Agensi:
Nama:
Emel:

Bil Nama Emel Gelaran Jawatan Agensi
1. YBhg. Tan Sri Dr. Ali Hamsa ali@pmo.gov.my Ketua Setiausaha Negara Jabatan Perdana Menteri
2. YBhg. Tan Sri Dato' Sri Khalid Bin Abu Bakar abkhalid@rmp.gov.my Ketua Polis Negara Polis Diraja Malaysia
3. YBhg. Tan Sri Mohamad Zabidi bin Zainal zabidi@jpa.gov.my Ketua Pengarah Perkhidmatan Awam Jabatan Perkhidmatan Awam
4. YBhg. Tan Sri Dato' Setia Haji Ambrin bin Buang ag@audit.gov.my Ketua Audit Negara Jabatan Audit Negara
5. YBhg. Tan Sri Dr. Mohd Irwan Serigar bin Abdullah drirwan.abdullah@treasury.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kewangan
6. YBhg. Tan Sri Dato' Sri Haji Mohamed Apandi bin Haji Ali ag.apandi@agc.gov.my Peguam Negara Jabatan Peguam Negara
7. YBhg. Datuk Dr. Noor Hisham Abdullah anhisham@moh.gov.my Ketua Pengarah Kesihatan Kementerian Kesihatan
8. YBhg. Dato' Sri Abdul Rahim Mohamad Radzi ksu@mod.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Pertahanan
9. YBhg. Tan Sri Mazidah binti Abdul Majid mazidah@kabinet.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Bahagian Kabinet, Perlembagaan dan Perhubungan Antara Kerajaan
10. YBhg. Datuk Seri Jamil bin Haji Salleh ksu@kpdnkk.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan
11. YBhg. Datuk Hj. Mohammad Bin Mentek mohammad.mentek@kpkt.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan Dan Kerajaan Tempatan
12. YBhg. Dato' Azizan bin Ahmad azizan@nre.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar
13. YBhg. Dato' Sri Zohari Bin Haji Akob zohari@kkr.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kerja Raya
14. YBhg. Datuk Seri Dr. Rahamat Bivi binti Yusoff rahamat.yusoff@epu.gov.my Ketua Pengarah Unit Perancang Ekonomi
15. YBhg. Dato' Sri Dr. Noorul Ainur binti Mohd Nur dr.noorul@mosti.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi
16. YBhg. Dato' Alwi Bin Haji Ibrahim ksu@moha.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Dalam Negeri
17. YBhg. Datuk Seri Ahmad Zaki Ansore bin Mohd Yusof ahmadzaki@icu.gov.my Ketua Pengarah Unit Penyelarasan Pelaksanaan
18. YBhg. Datuk Ir. Hj. Adanan bin Mohamed Hussain adnanmh@jkr.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Kerja Raya
19. YBhg. Dato' Sri Dr. Sharifah Zarah Syed Ahmad zarah@kkmm.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Komunikasi dan Multimedia
20. Y.Bhg Datuk Seri Saripuddin bin Kasim ksu@mot.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Pengangkutan
21. YBhg. Dato' Sri Zainal Rahim Bin Seman zainalrahim@mampu.gov.my Ketua Pengarah Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan JPM
22. YBhg. Datuk Loo Took Gee LooTG@kettha.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Tenaga, Teknologi Hijau dan Air
23. YBhg. Datuk Othman Bin Hashim othmanh@kln.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Luar Negeri
24. YBhg. Tan Sri Dr. Madinah binti Mohamad madinah@moe.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Pendidikan
25. YBhg. Dato' Seri Ir. Dr. Zaini bin Ujang zainiujang@mohe.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Pendidikan Tinggi
26. YBhg. Dato' Ahmad Husni bin Hussain ahmadhusni@ukas.gov.my Ketua Pengarah Unit Kerjasama Awam Swasta
27. YBhg. Dato' Sri Dr Khair bin Mohamad Yusof khair.mohamad@moe.gov.my Ketua Pengarah Pelajaran Malaysia
28. YBhg. Dato' Mohd Arif bin Ab Rahman arif@rurallink.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kemajuan Luar Bandar dan Wilayah
29. YBhg. Dato' Hj. Che Pee Bin Samsudin akauntan.negara@anm.gov.my Akauntan Negara Malaysia Jabatan Akauntan Negara
30. YBhg. Tan Sri Dr. Rebecca Fatima Sta Maria rebecca@miti.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri
12Next
Dikemaskini : 30-05-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 7895
yesterday  Semalam : 15744
week  Seminggu : 97008
month  Sebulan : 378875
all  Jumlah Keseluruhan : 21418424
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri May 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery