Direktori Agensi

BIL NAMA EMEL GELARAN JAWATAN AGENSI
1 YBhg. Datuk Seri. Dr. Ismail Bin Hj. Bakar ismail.bakar@jpm.gov.my Ketua Setiausaha Negara Jabatan Perdana Menteri
2 YBhg. Datuk Seri Borhan bin Dolah borhan@jpa.gov.my Ketua Pengarah Perkhidmatan Awam Jabatan Perkhidmatan Awam
3 YBrs. Tuan Tommy Thomas ag.thomas@agc.gov.my Peguam Negara Jabatan Peguam Negara
4 YBhg. Tan Sri Dr Madinah Binti Mohamad ag@audit.gov.my Ketua Audit Negara Jabatan Audit Negara
5 YBhg. Dato' Ahmad bin Osman ahmado@kabinet.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha (Kabinet) Bahagian Kabinet, Perlembagaan dan Perhubungan Antara Kerajaan
6 Y.A.A Dato’ Haji Mukhyuddin bin Haji Ibrahim mukhyuddin@esyariah.gov.my Ketua Pengarah / Ketua Hakim Syarie Jabatan Kehakiman Syariah Malaysia
7 YBhg. Dato’ Sri Mohd Shukri Bin Abdull kp@sprm.gov.my Ketua Pengarah Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia
8 YBhg. Tan Sri Ahmad Zaki Ansore bin Mohd Yusof ahmadzaki@icu.gov.my Ketua Pengarah Unit Penyelarasan Pelaksanaan
9 YBhg. Dato’ Sri Latifah binti Haji Mohd Tahar latifah@kehakiman.gov.my Ketua Pendaftar Pejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia
10 YBhg. Dato' Dr. Mazlan Bin Yusoff drmazlan@mampu.gov.my Ketua Pengarah Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia

Pages