Direktori Agensi

BIL NAMA EMEL GELARAN JAWATAN AGENSI
21 YBhg. Datuk Awang Alik Bin Jeman awangalik@parlimen.gov.my Ketua Pentadbir Parlimen Malaysia
22 YBhg Dato’ Umar Saifuddin Bin Jaafar umar.jaafar@mdi.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Insolvensi Malaysia
23 Dato' Hj. Nor Akhirrudin B. Mahmud akhirrudin@forestry.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia
24 Dato’ Sr Mohd Noor Bin Isa mnoor@jupem.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Ukur dan Pemetaan
25 YBhg. KJP Dato' Sri Hj Zulkifli bin Omar zulkifli@prison.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Penjara Malaysia
26 YBhg. Dato’ Sri Latifah binti Haji Mohd Tahar latifah@kehakiman.gov.my Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia
27 Sr Hj.Nordin bin Daharom nbd@jpph.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Penilaian dan Perkhidmatan Harta
28 YBhg. Dato' Abdul Kadir bin Abu Hashim kadir@wildlife.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perlindungan Hidupan Liar dan Taman Negara
29 Dato’ Dr. Ahmad Kamarulnajuib Bin Che Ibrahim aki@doe.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Alam Sekitar
30 YBhg Dato’ Mohamed Elias Bin Abu Bakar setiausaha@spr.gov.my Setiausaha Suruhanjaya Pilihan Raya Malaysia

Pages