Direktori Agensi

BIL NAMA EMEL GELARAN JAWATAN AGENSI
21 YBhg. Datuk Mohd Zuki Bin Ali zuki@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Jabatan Perdana Menteri
22 YBhg. Datuk Awang Alik Bin Jeman awangalik@parlimen.gov.my Ketua Pentadbir Parlimen Malaysia
23 Datuk Abdul Rahman Putra bin Dato' Haji Taha rahman.taha@mdi.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Insolvensi Malaysia
24 Dato' Hj. Nor Akhirrudin B. Mahmud akhirrudin@forestry.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia
25 Dato’ Sr Mohd Noor Bin Isa mnoor@jupem.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Ukur dan Pemetaan
26 YBhg. KJP Dato' Sri Hj Zulkifli bin Omar zulkifli@prison.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Penjara Malaysia
27 YBhg. Dato’ Sri Latifah binti Haji Mohd Tahar latifah@kehakiman.gov.my Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia
28 Sr Hj.Nordin bin Daharom nbd@jpph.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Penilaian dan Perkhidmatan Harta
29 YBhg. Dato' Abdul Kadir bin Abu Hashim kadir@wildlife.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perlindungan Hidupan Liar dan Taman Negara
30 Dato’ Dr. Ahmad Kamarulnajuib Bin Che Ibrahim aki@doe.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Alam Sekitar

Pages