Direktori Agensi

BIL NAMA EMEL GELARAN JAWATAN AGENSI
41 YBhg. Datuk Kamarul Baharin Bin A.Kasim kamarulk@jmm.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Muzium Malaysia
42 Kosong @jkm.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Kebajikan Masyarakat
43 YBhg. Dato’ Shaharuddin Khalid kp@jpj.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Pengangkutan Jalan
44 YBhg. Datuk Harjeet Singh a/l Hardev Singh harjeet@pcb.gov.my Ketua Pengarah Biro Pengaduan Awam
45 YBhg. Datuk Haji Ibrahim Bin Saad ibrahim_saad@btn.gov.my Ketua Pengarah Biro Tata Negara
46 Tuan Haji Shahar Effendi bin Abdullah Azizi shahar@jmg.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Mineral dan Geosains Malaysia
47 YBhg. Dato’ Nafisah binti Ahmad nafisah@pnm.gov.my Ketua Pengarah Perpustakaan Negara Malaysia
48 Puan Surayati binti Ibrahim kpjppm.ros@moha.gov.my Pendaftar Pertubuhan Jabatan Pendaftaran Pertubuhan Malaysia
49 Jayaselan a/l K.Navaratnam jayaselan@kpkt.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perumahan Negara
50 YBhg. Datuk Haini binti Hassan haini.hassan.jbg@1govuc.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Bantuan Guaman

Pages