Direktori Agensi

BIL NAMA EMEL GELARAN JAWATAN AGENSI
41 YBhg. Dato' Zainal Abidin bin Ahmad zainalaa@spa.gov.my Setiausaha Suruhunjaya Perkhidmatan Awam
42 YBhg. Datuk Kamarul Baharin Bin A.Kasim kamarulk@jmm.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Muzium Malaysia
43 Kosong @jkm.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Kebajikan Masyarakat
44 YBhg. Dato’ Shaharuddin Khalid kp@jpj.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Pengangkutan Jalan
45 YBhg. Datuk Harjeet Singh a/l Hardev Singh harjeet@pcb.gov.my Ketua Pengarah Biro Pengaduan Awam
46 YBhg. Datuk Haji Ibrahim Bin Saad ibrahim_saad@btn.gov.my Ketua Pengarah Biro Tata Negara
47 Tuan Haji Shahar Effendi bin Abdullah Azizi shahar@jmg.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Mineral dan Geosains Malaysia
48 YBhg. Dato’ Nafisah binti Ahmad nafisah@pnm.gov.my Ketua Pengarah Perpustakaan Negara Malaysia
49 Puan Surayati binti Ibrahim kpjppm.ros@moha.gov.my Pendaftar Pertubuhan Jabatan Pendaftaran Pertubuhan Malaysia
50 Jayaselan a/l K.Navaratnam jayaselan@kpkt.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perumahan Negara

Pages