Direktori Staf

Azida binti Abdul Aziz
Ketua Akauntan
KA
Pejabat Ketua Akauntan
Bahagian Akaun
88723575
azida@jpm.gov.my

Suraiya binti Zainuddin
Setiausaha Pejabat
PA KA
Pejabat Ketua Akauntan
Bahagian Akaun
88723576
suraiya@jpm.gov.my

Zarina binti Yusuf
Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) / Ketua Seksyen Perakaunan Pengurusan
TKA(W)P
Pejabat Timbalan Ketua Akauntan
Bahagian Akaun
88723757
zarina_yusuf@jpm.gov.my

Azmawati binti Saadi
Setiausaha Pejabat
PA TKA(W)P
Pejabat Timbalan Ketua Akauntan
Bahagian Akaun
88723761
azmawati.saadi@jpm.gov.my

Syalinna Majid
Timbalan Ketua Akauntan (Operasi) / Ketua Seksyen Perakaunan Kewangan
TKA(W)O
Pejabat Timbalan Ketua Akauntan
Bahagian Akaun
88723756
syalinna@jpm.gov.my

Norliyana binti Abu Bakar
Setiausaha Pejabat
PA TKA(W)O
Pejabat Timbalan Ketua Akauntan
Bahagian Akaun
88723762
norliyana@jpm.gov.my

Masayu binti Mustafa
Ketua Seksyen Perundingan
AW(R1)
Seksyen Perundingan
Bahagian Akaun
88723636
masayu@jpm.gov.my

Fredrick Gupong Anak Tawan
Ketua Seksyen Pemantauan
A(W)P1
Seksyen Pemantauan
Bahagian Akaun
88723758
fredrick@jpm.gov.my

Kosong
Ketua Unit Penyata Kewangan
A(W)PK2
Seksyen Perakaunan Kewangan
Bahagian Akaun
88723577
@jpm.gov.my

Khairudin bin Ali
Ketua Unit Perakaunan Aset dan Inventori
A(W)PK1
Seksyen Perakaunan Kewangan
Bahagian Akaun
88723759
khairudin@jpm.gov.my

Pages