Direktori Staf

YBhg. Datuk Seri Mohd Zuki bin Ali
Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
TKSUK
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
88721801
zuki@jpm.gov.my

Nur Hanisah Binti Yusof
Setiausaha Pejabat
PA TKSUK
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
88721801
hanisah@jpm.gov.my

YBhg. Dato' Junaidah binti Kamarruddin
Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan
TKSU (P)
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan
Pengurusan Atasan
88721803
junaidah@jpm.gov.my

Nur Farrah Ain Binti Mohd Yusoff
Setiausaha Pejabat
PA TKSU (P)
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan
Pengurusan Atasan
88721804
farrah@jpm.gov.my

Datuk Zainal Abidin bin Abu Hassan
Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan
TKSU (K&P)
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan
Pengurusan Atasan
88723662
zainal.hassan@jpm.gov.my

Nur' Atiqah Binti Hashim
Setiausaha Pejabat
PA TKSU (K&P)
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan
Pengurusan Atasan
88723663
nuratiqah@jpm.gov.my

Mohd Sofian bin Abdul Malik
Pembantu Operasi
PO I
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan
Pengurusan Atasan
88721805
sofian@jpm.gov.my

Mohd Asroy bin Zaini
Pemandu
Pemandu
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan
Pengurusan Atasan
8872 1804
asroy@jpm.gov.my

Md Firdaus bin Husin
Pembantu Operasi
PO I
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan
8872 3663
md.firdaus@jpm.gov.my

Nor Izuan Bin Jarmi
Pegawai Khas TKSUK
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
88721844
nor.izuan@jpm.gov.my

Pages