Direktori Staf

Rezuoi Bin Abdullah
Setiausaha Bahagian
SUB(AD)
Pejabat Setiausaha Bahagian Audit Dalam
Bahagian Audit Dalam
88721811
rezuoi@jpm.gov.my
Sarimah binti Mohd Zain
Setiausaha Pejabat
PA SUB(AD)
Pejabat Setiausaha Bahagian Audit Dalam
Bahagian Audit Dalam
88721812
sarimah_zain@jpm.gov.my
Awang Samsudin bin Mohd Salleh
Timbalan Setiausaha Bahagian I
TSUB l(AD)
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Audit Dalam
Bahagian Audit Dalam
88723540
awang_samsudin@jpm.gov.my
Mariaty binti Mohd Ali
Timbalan Setiausaha Bahagian II
TSUB ll(AD)
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Audit Dalam
Bahagian Audit Dalam
88721817
mariaty@jpm.gov.my
Sabarudin bin A. Kadir Wahab
Ketua Seksyen Audit 1
KSA 1
Seksyen 1
Bahagian Audit Dalam
88723541
sabarudin@jpm.gov.my
Jimmy bin Tiven @ William Stephen
Ketua Seksyen Audit 2
KSA 2
Seksyen 2
Bahagian Audit Dalam
88723542
jimmy@jpm.gov.my
Mazli bin Sharudin
Ketua Seksyen Audit 3
KSA 3
Seksyen 3
Bahagian Audit Dalam
88723543
mazli@jpm.gov.my
David @ Daud Ibo
Ketua Seksyen Audit 4
KSA 4
Seksyen 4
Bahagian Audit Dalam
88723545
david@jpm.gov.my
Kosong-KSA 5
Ketua Seksyen 5
KSA 5
Seksyen 5
Bahagian Audit Dalam
88723500
@jpm.gov.my
Khairul Anwar Bin Abdul Hanan
Ketua Seksyen Audit 6
KSA 6
Seksyen 6
Bahagian Audit Dalam
88721815
khairulhanan@jpm.gov.my

Pages