Direktori Staf

Shahrul Kamal Bin Osman
Setiausaha Bahagian
SUB(K)
Pejabat Setiausaha Bahagian Kewangan
Pejabat SUB(K)
Bahagian Kewangan
88721918
shahrul.kamal@jpm.gov.my

Nor Azean Binti Mansor
Setiausaha Pejabat
PA SUB(K)
Pejabat Setiausaha Bahagian Kewangan
Pejabat SUB(K)
Bahagian Kewangan
88721919
nor_azean@jpm.gov.my

Khairulizam Bin Othman
Timbalan Setiausaha
TSUB(K)P
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
Pejabat TSUB(K)P
Bahagian Kewangan
88721985
khairulizam@jpm.gov.my

Azfaliza Binti Abd Latif
Setiausaha Pejabat
PA TSUB(K)P
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
Pejabat TSUB(K)P
Bahagian Kewangan
88721986
azfaliza_latif@jpm.gov.my

Inu Baizura Binti Mohamad Zain
Timbalan Setiausaha
TSUB(K)D
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
Bahagian Kewangan
88723421
inubaizura@jpm.gov.my

Raja Nurfatihah Binti Raja Sulaiman
Setiausaha Pejabat
PA TSUB(K)D
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
Bahagian Kewangan
88723422
rajanurfatihah@jpm.gov.my

Siti Noor Baiti Binti Mustafa
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU(K)D1
Seksyen Kewangan dan Akaun
Bahagian Kewangan
88721920
baiti@jpm.gov.my

Norsuhana Binti Azman
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU(K)D2
Seksyen Urusetia Lembaga Perolehan
Bahagian Kewangan
88723727
norsuhana.azman@jpm.gov.my

Dayang Faizah Binti Awang Maliki
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU(K)D3
Seksyen Urusetia Lembaga Perolehan
Bahagian Kewangan
88721869
dyg_faizah@jpm.gov.my

Sharifah Azlina Binti Syed Anuar
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU(K)P
Seksyen Kewangan dan Akaun
Bahagian Kewangan
88721941
sharifah.azlina@jpm.gov.my

Pages