Direktori Staf

Rozainor Bin Ramli
Setiausaha Bahagian
SUB
Pejabat Setiausaha Bahagian Pengurusan Acara
Bahagian Pengurusan Acara
88726603
rozainor@istiadat.gov.my
Octovia Anak Willie
Setiausaha Pejabat
PA SUB
Pejabat Setiausaha Bahagian Pengurusan Acara
Bahagian Pengurusan Acara
88726604
octovia@istiadat.gov.my
Mohd Hanafiah Bin Moktar
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU
Bahagian Pengurusan Acara
Bahagian Pengurusan Acara
88726723
hanafiah@istiadat.gov.my
Nur Hayati binti Abdul Karim
Penolong Setiausaha
PSU
Bahagian Pengurusan Acara
Bahagian Pengurusan Acara
88726724
hayatikarim@istiadat.gov.my
Amirah Salwani binti Abbas
Pembantu Tadbir (P/O)
PT(P/O)
Bahagian Pengurusan Acara
Bahagian Pengurusan Acara
88726722
amirah@istiadat.gov.my
Masidawati Binti Masri
Pembantu Tadbir
PT(M)1
Bahagian Pengurusan Acara
Bahagian Pengurusan Acara
88723444
masidawati@jpm.gov.my
Faridatul Citra Binti Md Isa
Penolong Pegawai Tadbir Kanan
PPTK
Bahagian Pengurusan Acara
Bahagian Pengurusan Acara
88726721
citra@istiadat.gov.my