Direktori Staf

Haji Muhamad Aszahari Bin Abdul Rahman
Timbalan Ketua Komunikasi Korporat
TKKK
Pejabat Timbalan Ketua Komunikasi Korporat
Unit Komunikasi Korporat
8872 3429
aszahari@jpm.gov.my
Hajah Noraini Binti Rahli
Pegawai Perhubungan Awam
PPA I
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
88723437
nor.aini@jpm.gov.my
Rashila Binti Ab Rasid
Pegawai Perhubungan Awam (Kontrak)
PPA (Kontrak)
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
8872 3493
rashila@jpm.gov.my
Norliza Binti Abdul Mihat
Penolong Pegawai Perhubungan Awam
PPA IV
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
88723502
norliza@jpm.gov.my
Shawina Binti Ahmad
Pereka
P I
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
88723432
shawina@jpm.gov.my
Roziah Binti Abu
Jurufotografi
AF I
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
88723433
roziah@jpm.gov.my
Suria Fatin Binti Kamaruddin
Pereka
(Kontrak)
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
88723432
ktk_fatin@jpm.gov.my
Nurul Hanis Izzati Binti Awalludin
Penolong Pegawai Perhubungan Awam (PSH)
PPA
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
8872 3569
psh_nurul@jpm.gov.my
Shaharuddin Bin Ahmad
Pembantu Jurufotografi
AF II
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
88723433
shaharuddin@jpm.gov.my
Muhammad Faiz Bin Norzani
Jurufotografi
(Kontrak)
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
88723435
ktk_faiz@jpm.gov.my

Pages