Direktori Staf

Nik Zapida Binti Nik Mat
Setiausaha Bahagian
SUB(T)
Bahagian Teknologi Maklumat
88723450
nikzapida@jpm.gov.my

Rosmawati Binti Solim
Pembantu Setiausaha Pejabat
PA SUB(T)
Bahagian Teknologi Maklumat
88723461
rosmawati@jpm.gov.my

Noor Haswani Binti Hassan
Timbalan Setiausaha Bahagian
TSUB(T)I
Seksyen Infrastruktur ICT
88723448
haswani@jpm.gov.my

Haslinda Binti Yahya
Timbalan Setiausaha Bahagian
TSUB(T)A
Seksyen Aplikasi
88723715
haslinda@jpm.gov.my

Mastura Binti Abu Kasim
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)A1
Seksyen Aplikasi
Unit Aplikasi Dalaman
88723477
mastura@jpm.gov.my

Rahayu Binti Mohmad Shah
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)A2
Seksyen Aplikasi
Unit Laman Web
88723449
rahayu@jpm.gov.my

Noorzaiti Ashikin binti Romli
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)I1
Seksyen Infrastruktur ICT
Unit Pentadbiran dan Strategik
88723478
noorzaiti@jpm.gov.my

Mohd Khairi bin Mansur
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)A3
Seksyen Aplikasi
Unit HRMIS
88723781
mohdkhairi@jpm.gov.my

Mohd Sabri Bin Abdul Samad
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)I3
Seksyen Infrastruktur ICT
Unit Rangkaian & PABX
88723476
sabri@jpm.gov.my

Mohd Ridhuan Bin Mohd Bahar
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)A4
Seksyen Aplikasi
Unit Aplikasi Dalaman
88723451
mohd_ridhuan@jpm.gov.my

Pages