Direktori Pegawai

YBhg. Dato' Hj. Hasnol Zam Zam Bin Hj. Ahmad
Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
TKSUK
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
88721801
hasnolzamzam@jpm.gov.my

Saradila Binti Sairan
Setiausaha Pejabat
PA TKSUK
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
88721801
saradila@jpm.gov.my

YBrs. Puan Roziah Binti Abudin
Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan
TKSU (P)
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan
Pengurusan Atasan
88721803
roziah.abudin@jpm.gov.my

Lismawati Binti Ismail
Setiausaha Pejabat
PA TKSU (P)
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan
Pengurusan Atasan
88721804
lismawati@jpm.gov.my

YBrs. Encik Mohammad Bin Ismail
Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan
TKSU (K&P)
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan
Pengurusan Atasan
88723662
mohammad.ismail@jpm.gov.my

Nur Farrah Ain Binti Mohd Yusoff
Setiausaha Pejabat
PA TKSU (K&P)
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan
Pengurusan Atasan
88723663
farrah@jpm.gov.my

Shahrizal Bin Nuar @ Anuar
Pegawai Khas TKSUK
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
88721844
shahrizal_n@jpm.gov.my

Mohammed Fazrul Bin Jamal
Pembantu Operasi
PO I
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
8872 1802
fazrul@jpm.gov.my

Noor Liyana Binti Mohd Anuar
Pembantu Operasi
PO II
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
8872 1877
noorliyana@jpm.gov.my

Mohd Khalid Bin Jamal
Pemandu
Pemandu
Pejabat Timbalan Ketua Setiausaha Kanan
Pengurusan Atasan
03-8872 1802
khalid.jamal@jpm.gov.my

Pages