Direktori Pegawai

Yuswan Bin Yunus
Setiausaha Bahagian
SUB(S)
Pejabat Setiausaha Bahagian Sumber Manusia
Bahagian Sumber Manusia
88721836
yuswan@jpm.gov.my

Hafifa Aisyah Binti Ariffin
Setiausaha Pejabat
PA SUB(S)
Pejabat Setiausaha Bahagian Sumber Manusia
Bahagian Sumber Manusia
88721837
hafifa.aisyah@jpm.gov.my

Norhafiza Binti Mohd Azmi
Timbalan Setiausaha Bahagian
TSUB(S)
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Sumber Manusia
Bahagian Sumber Manusia
88721839
norhafiza.azmi@jpm.gov.my

Nasrul Akmal Bin Yusof
Setiausaha Pejabat
PA TSUB(S)
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Sumber Manusia
Bahagian Sumber Manusia
88721840
nasrul@jpm.gov.my

Noryusran Bin Sairan
Ketua Seksyen
KPSU(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Bahagian Sumber Manusia
88721841
noryusran@jpm.gov.my

Nik Adi Sukiman Bin Nik Ahmad Fauzi
Ketua Seksyen
KPSU(S)L
Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
Bahagian Sumber Manusia
88721878
nikadi@jpm.gov.my

Norhadzirah Binti Mohd Nor
Ketua Seksyen
KPSU(S)O
Seksyen Pembangunan Organisasi Dan Pengurusan Perjawatan
Bahagian Sumber Manusia
88723407
norhadzirah@jpm.gov.my

Badrul Hisham Bin Abu Hani
Ketua Peg. Psikologi
KPSU(S)Ps
Seksyen Pengurusan Psikologi
Bahagian Sumber Manusia
88723488
badrul@jpm.gov.my

Salmah Binti Shahidan
Ketua Seksyen
KPSU(S)P
Seksyen Pengurusan Prestasi
Bahagian Sumber Manusia
88721908
salmah@jpm.gov.my

Wan Nurhazwani Binti Wan Ghazali
Penolong Setiausaha
PSU(S)S1
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Anggota Pentadbiran
Bahagian Sumber Manusia
88721910
nurhazwani@jpm.gov.my

Pages