Direktori Pegawai

Shahrul Kamal Bin Osman
Setiausaha Bahagian
SUB(K)
Pejabat Setiausaha Bahagian Kewangan
Pejabat SUB(K)
Bahagian Kewangan
88721918
shahrul.kamal@jpm.gov.my

Nor Azean Binti Mansor
Setiausaha Pejabat
PA SUB(K)
Pejabat Setiausaha Bahagian Kewangan
Pejabat SUB(K)
Bahagian Kewangan
88721919
nor_azean@jpm.gov.my

Inu Baizura Binti Mohamad Zain
Timbalan Setiausaha
TSUB(K)
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
Bahagian Kewangan
88723421
inubaizura@jpm.gov.my

Raja Nurfatihah Binti Raja Sulaiman
Setiausaha Pejabat
PA TSUB(K)
Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
Bahagian Kewangan
88723422
rajanurfatihah@jpm.gov.my

Kosong
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU(K)D1
Seksyen Kewangan dan Akaun
Bahagian Kewangan
88721920
-

Jasmaliza Binti Jamaludin
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU(K)P
Seksyen Kewangan dan Akaun
Bahagian Kewangan
88721941
jasmaliza@jpm.gov.my

Mohd Khairil Anwar Bin Mohamad Noh
Penolong Setiausaha
PSU(K)D1
Bahagian Kewangan
Unit Bajet
Bahagian Kewangan
88721929
khairil.anwar@jpm.gov.my

Nursiah Binti Abas
Penolong Setiausaha
PSU(K)D2
Bahagian Kewangan
Unit Dasar
Bahagian Kewangan
88721921
nursiah@jpm.gov.my

Natasha Rahimah Haryati Binti Mohamad
Akauntan
AKT(K)P1
Seksyen Kewangan dan Akaun
Unit Tuntutan & Saraan
Bahagian Kewangan
88721940
natasha@jpm.gov.my

Siti Nurfatiha Binti Ali
Akauntan
AKT(K)P2
Seksyen Kewangan dan Akaun
Unit Pengurusan Hasil
Bahagian Kewangan
88721962
siti_nurfatiha@jpm.gov.my

Pages