Direktori Pegawai

Jazmanie Bin Shafawi
Setiausaha Bahagian
SUB (B)
Pejabat Setiausaha Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
88723664
jazmanie@jpm.gov.my

Noor Ikma Binti Rosli
Setiausaha Pejabat
PA SUBK(B)
Pejabat Setiausaha Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
88723665
ikma@jpm.gov.my

Ahmad Syahir Bin Mohd Nasir
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU(B)1
Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
88721990
syahir@jpm.gov.my

Afifah binti Raduwan
Ketua Penolong Setiausaha
KPSU(B)2
Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
03-88723770
afifah.raduwan@jpm.gov.my

Mohammad Fikri Bin Romli
Penolong Setiausaha
PSU(B)1
Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
88721873
fikri_romli@jpm.gov.my

Mohd Shafiq Bin Rozali
Penolong Setiausaha
PSU(B)3
Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
03-88721997
mohd_shafiq@jpm.gov.my

Nadia Alina Binti Amir Shariffuddin
Penolong Setiausaha
PSU(B)4
Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
88723747
nadia_alina@jpm.gov.my

Ahmad Irfan Bin Abd Wahab
Penolong Setiausaha
PSU(B)5
Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
88721987
irfan@jpm.gov.my

Mohd Faruqhakimi Bin Hashim
Penolong Pegawai Tanah
PPT(B)2
Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
88723594
faruqhakimi@jpm.gov.my

Mohd Nazri Bin Ahmad
Penolong Akauntan
PA(B)
Bahagian Pembangunan
Bahagian Pembangunan
88723582
m_nazri@jpm.gov.my

Pages