Direktori Pegawai

Izzad Zalman Bin Abd Kader
Ketua Komunikasi Korporat
KKK
Pejabat Ketua Komunikasi Korporat
Unit Komunikasi Korporat
8872 3438
izzad@jpm.gov.my

Azita Binti Nawi
Setiausaha Pejabat
PA KKK
Pejabat Ketua Komunikasi Korporat
Unit Komunikasi Korporat
8872 3428
azita@jpm.gov.my

Julina Binti Johan
Timbalan Ketua Komunikasi Korporat
TKKK
Pejabat Timbalan Ketua Komunikasi Korporat
Unit Komunikasi Korporat
8872 3429
julina@jpm.gov.my

Eliana Binti Mahat
Pegawai Perhubungan Awam
PPA II
Seksyen Perancang Komunikasi
Unit Komunikasi Korporat
88721912
eliana@jpm.gov.my

Rashila Binti Ab Rasid
Pegawai Perhubungan Awam (COS)
PPA
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
8872 3493
rashila@jpm.gov.my

Norliza Binti Abdul Mihat
Penolong Pegawai Perhubungan Awam
PPA IV
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
8872 3434
norliza@jpm.gov.my

Norhasila Binti Hasan
Penolong Pegawai Perhubungan Awam
PPA V
Seksyen Pengurusan Pelanggan & Aduan
Unit Komunikasi Korporat
8872 3435
norhasila@jpm.gov.my

Roziah Binti Abu
Jurufotografi
AF I
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
8872 3433
roziah@jpm.gov.my

Dayang Masni Binti Fadzim
Pereka
P I
Seksyen Perhubungan Awam & Komunikasi Kreatif
Unit Komunikasi Korporat
8872 3432
masni@jpm.gov.my

Nur Hazwani Binti Shaik Mohd Hashim
Penolong Pegawai Perhubungan Awam
PPA VI
Seksyen Perancang Komunikasi
Unit Komunikasi Korporat
8872 3426
nur.hazwani@jpm.gov.my

Pages