Direktori Pegawai

Nik Zapida Binti Nik Mat
Setiausaha Bahagian
SUB(T)
Bahagian Teknologi Maklumat
88723450
nikzapida@jpm.gov.my

Rosmawati Binti Solim
Pembantu Setiausaha Pejabat
PA SUB(T)
Bahagian Teknologi Maklumat
88723461
rosmawati@jpm.gov.my

Engku Nasmira Binti Raja Omar
Timbalan Setiausaha Bahagian
TSUB(T)I
Seksyen Infrastruktur ICT
88723448
nasmira@jpm.gov.my

Haslinda Binti Yahya
Timbalan Setiausaha Bahagian
TSUB(T)A
Seksyen Pengurusan Aplikasi
88723715
haslinda@jpm.gov.my

Mastura Binti Abu Kasim
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)A1
Seksyen Pengurusan Aplikasi
Unit Aplikasi
88723477
mastura@jpm.gov.my

Nik Afifah binti Nik Abdul Rahman
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)A6
Seksyen Pengurusan Aplikasi
Unit Aplikasi Perdana dan Produksi
88723629
nikafifah@jpm.gov.my

Rahayu Binti Mohmad Shah
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)A2
Seksyen Pengurusan Aplikasi
Unit Laman Web dan Portal
88723449
rahayu@jpm.gov.my

Noorzaiti Ashikin binti Romli
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)I1
Seksyen Infrastruktur ICT
Unit Pengurusan Pentadbiran dan Strategik
88723478
noorzaiti@jpm.gov.my

Maisarah binti Mohd Mokhtar
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)I2
Seksyen Infrastruktur ICT
Unit Pengurusan Pentadbiran dan Strategik
88723768
maisarah_mokhtar@jpm.gov.my

Mohd Khairi bin Mansur
Pegawai Teknologi Maklumat
PTM(T)I4
Seksyen Infrastruktur ICT
Unit Pusat Data
88723781
mohdkhairi@jpm.gov.my

Pages