close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan

Carian Direktori Pegawai

 

   
   

9356.gif
Siti Syazwani Binti Osman
Pembantu Tadbir, PT(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Anggota Pentadbiran
Tel :88721876
E-mel :syazwani@jpm.gov.my
7666.gif
Sapiah Binti Hashim
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)S4
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88721849
E-mel :sapiah@jpm.gov.my
9732.gif
Sharipah Norhasliza Binti Syed Mohamed Zain
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)02
Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
Unit Data Perjawatan
Tel :0388721856
E-mel :sharipahnor@jpm.gov.my
9357.gif
Nur Farazilah Binti Puteh
Pembantu Tadbir, PT(S)S13
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88721867
E-mel :farazilah@jpm.gov.my
9668.gif
Noor Azizah Binti Mohd Haitami
Pembantu Tadbir, PT(S)O2
Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
Unit Data Perjawatan
Tel :88721904
E-mel :noorazizah@jpm.gov.my
9358.gif
Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin
Pembantu Tadbir, PT(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88723494
E-mel :nurulsuraya@jpm.gov.my
7667.gif
Nur Sakinah Binti Sulaiman
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)S3
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721857
E-mel :sakinah@jpm.gov.my
9361.gif
Kamilatun Syamimi Binti Ramle
Pembantu Tadbir, PT(S)S6
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721859
E-mel :syamimi@jpm.gov.my
9351.gif
Wan Nurhazwani Binti Shamsudin
Pembantu Tadbir, PT(S)S8
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721858
E-mel :nurhazwani@jpm.gov.my
9363.gif
Mariah Binti Jusoh
Pembantu Tadbir, PT(S)S9
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721866
E-mel :mariah@jpm.gov.my
7701.gif
Muhammad Aris Bin Ahmad
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)D2
Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
Unit Tatatertib
Tel :88721912
E-mel :muhammad@jpm.gov.my
9367.png
Nur Aliya binti Rosli
Pembantu Tadbir, PT(S)D1
Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
Unit Tatatertib
Tel :88721913
E-mel :aliya@jpm.gov.my
7700.jpg
Farah Hasifah Binti Mohd Zulkufli
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)R1
Seksyen Pengurusan Inovasi Dan Dasar
Unit Inovasi
Tel :88721898
E-mel :hasifah@jpm.gov.my
9366.png
Siti Maryam Binti Abd Wahid
Pembantu Tadbir, PT(S)D2
Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
Unit Prestasi
Tel :88721914
E-mel :sitimaryam@jpm.gov.my

Previous123456Next
Dikemaskini : 28-08-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 4578
yesterday  Semalam : 11124
week  Seminggu : 74628
month  Sebulan : 307424
all  Jumlah Keseluruhan : 15397795
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri August 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery