close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan

Carian Direktori Pegawai

 

   

9352.gif
Siti Aisah Binti Selamat
Pembantu Tadbir, PT(S)S3
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Perkhidmatan
Tel :88721855
E-mel :sitiaisah@jpm.gov.my
9525.gif
Fardiah Binti Mat Jaafar
Pembantu Tadbir, PT(S)S5
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Perkhidmatan
Tel :88721932
E-mel :fardiah@jpm.gov.my
9359.gif
Nur Hasniza Binti Zainal Abidin
Pembantu Tadbir, PT(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Perkhidmatan
Tel :88721865
E-mel :nurhasniza@jpm.gov.my
9354.gif
Wan Zutini Binti Zabery
Pembantu Tadbir, PT(S)S6
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Perkhidmatan
Tel :88721851
E-mel :wanzutini@jpm.gov.my
9355.gif
Rosmah Binti Nordin
Pembantu Tadbir, PT(S)S11
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Anggota Pentadbiran
Tel :88721861
E-mel :rosmah@jpm.gov.my
9356.gif
Siti Syazwani Binti Osman
Pembantu Tadbir, PT(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Anggota Pentadbiran
Tel :88721876
E-mel :syazwani@jpm.gov.my
7666.gif
Sapiah Binti Hashim
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)S4
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88721849
E-mel :sapiah@jpm.gov.my
9357.gif
Nur Farazilah Binti Puteh
Pembantu Tadbir, PT(S)S13
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88721867
E-mel :farazilah@jpm.gov.my
9668.gif
Noor Azizah Binti Mohd Haitami
Pembantu Tadbir, PT(S)O2
Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
Unit Data Perjawatan
Tel :88721904
E-mel :noorazizah@jpm.gov.my
9358.gif
Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin
Pembantu Tadbir, PT(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88723494
E-mel :nurulsuraya@jpm.gov.my
7667.gif
Nur Sakinah Binti Sulaiman
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)S3
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721857
E-mel :sakinah@jpm.gov.my
9361.gif
Nurwahida Binti Mat Din
Pembantu Tadbir, PT(S)S6
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721859
E-mel :nurwahida@jpm.gov.my
9351.gif
Wan Nurhazwani Binti Shamsudin
Pembantu Tadbir, PT(S)S8
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721858
E-mel :nurhazwani@jpm.gov.my
9363.gif
Mariah Binti Jusoh
Pembantu Tadbir, PT(S)S9
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721866
E-mel :mariah@jpm.gov.my

Previous123456Next
Dikemaskini : 22-12-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 11239
yesterday  Semalam : 11303
week  Seminggu : 80616
month  Sebulan : 306962
all  Jumlah Keseluruhan : 16648925
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri December 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery