close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan

Carian Direktori Pegawai

 

   

9359.gif
Nur Hasniza Binti Zainal Abidin
Pembantu Tadbir, PT(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Perkhidmatan
Tel :88721865
E-mel :nurhasniza@jpm.gov.my
9354.gif
Wan Zutini Binti Zabery
Pembantu Tadbir, PT(S)S6
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Perkhidmatan
Tel :88721851
E-mel :wanzutini@jpm.gov.my
9355.gif
Rosmah Binti Nordin
Pembantu Tadbir, PT(S)S11
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Anggota Pentadbiran
Tel :88721861
E-mel :rosmah@jpm.gov.my
9356.gif
Siti Syazwani Binti Osman
Pembantu Tadbir, PT(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Anggota Pentadbiran
Tel :88721876
E-mel :syazwani@jpm.gov.my
7666.gif
Sapiah Binti Hashim
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)S4
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88721849
E-mel :sapiah@jpm.gov.my
9732.gif
Sharipah Norhasliza Binti Syed Mohamed Zain
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)02
Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
Unit Data Perjawatan
Tel :0388721856
E-mel :sharipahnor@jpm.gov.my
9357.gif
Nur Farazilah Binti Puteh
Pembantu Tadbir, PT(S)S13
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88721867
E-mel :farazilah@jpm.gov.my
9668.gif
Noor Azizah Binti Mohd Haitami
Pembantu Tadbir, PT(S)O2
Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
Unit Data Perjawatan
Tel :88721904
E-mel :noorazizah@jpm.gov.my
9358.gif
Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin
Pembantu Tadbir, PT(S)S
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Penempatan Dan Pertukaran
Tel :88723494
E-mel :nurulsuraya@jpm.gov.my
7667.gif
Nur Sakinah Binti Sulaiman
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)S3
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721857
E-mel :sakinah@jpm.gov.my
9361.gif
Kamilatun Syamimi Binti Ramle
Pembantu Tadbir, PT(S)S6
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721859
E-mel :syamimi@jpm.gov.my
9351.gif
Wan Nurhazwani Binti Shamsudin
Pembantu Tadbir, PT(S)S8
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721858
E-mel :nurhazwani@jpm.gov.my
9363.gif
Mariah Binti Jusoh
Pembantu Tadbir, PT(S)S9
Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
Unit Pengambilan
Tel :88721866
E-mel :mariah@jpm.gov.my
7701.gif
Muhammad Aris Bin Ahmad
Penolong Pegawai Tadbir, PPT(S)D2
Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
Unit Tatatertib
Tel :88721912
E-mel :muhammad@jpm.gov.my

Previous123456Next
Dikemaskini : 31-10-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 4324
yesterday  Semalam : 15159
week  Seminggu : 94249
month  Sebulan : 357354
all  Jumlah Keseluruhan : 16080120
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri November 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery