close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
1. Datuk Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Pejabat TKSUK
2. Nurul Atikah Binti Zulkifli atikah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSUK
3. Datuk Borhan Bin Dolah borhan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
4. Jaminah Binti Kamsan jaminah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
5. Datuk Mohd Zuki Bin Ali zuki@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Pejabat TKSU Pengurusan
6. Nur Hanisah Binti Yusof hanisah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Pengurusan
7. Dato' Basiran bin Saban basiran@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Kanan Pejabat SUB
8. Noor Ikma binti Rosli ikma@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB (B)
9. Manuriani Binti Che Tahir manuriani@jpm.gov.my Ketua Akauntan Pejabat Ketua Akauntan
10. Suraiya binti Zainuddin suraiya@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Akauntan
11. Tuan Haji Abdul Rahim Bin Ishak rahim_ishak@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
12. Zuraidah Binti Ahmad zuraidah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
13. Yatimah Binti Sarjiman yatimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
14. Nur' Atiqah Binti Hashim nuratiqah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
15. Mariam Kholidah Binti Zulkifli mariam@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
16. Maryana Binti Azizan maryana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
17. Halimah Binti Hashim halimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
18. Siti Raudhah Binti Aziz sitiraudhah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
19. Muhammad Bukhari Bin Ab Hamid bukhari@jpm.gov.my Penasihat Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
20. Norilawati Binti Ismail norilawati@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
21. Norhasnita Binti Mohamad Adnan norhasnita@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
22. Yuswan Bin Yunus yuswan@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
23. Noor Azman Bin Abdul Rahman azman@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
24. - @jpm.gov.my Timbalan Ketua Komunikasi Korporat Unit Komunikasi Korporat
25. Fatimah Binti Hj Ibrahim fatimah.ibrahim@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) Cawangan Pengurusan
26. Taufek Bin Mat Ali taufek.ali@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Operasi) Cawangan Operasi
27. Allias Bin Alwi allias@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian I Pejabat TSUB
28. Noraza Binti Mohd Ariff noraza@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian II Pejabat TSUB
29. Mohd Zulkarnain Bin Abd Kadir mzulkarnain@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
30. Intan Wirdati Binti Suhaimi intan.wirdati@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar

1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 28-11-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 10270
yesterday  Semalam : 11122
week  Seminggu : 83891
month  Sebulan : 378591
all  Jumlah Keseluruhan : 16414016
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri November 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery