close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
1. Datuk Seri Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Pejabat TKSUK
2. Nurul Atikah Binti Zulkifli atikah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSUK
3. Dato' Nadzri Bin Siron nadzri_siron@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Pejabat TKSU Pengurusan
4. Nur Hanisah Binti Yusof hanisah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Pengurusan
5. Zakaria Bin Shaaban zakaria.shaaban@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat SUB
6. Datuk Yatimah Binti Sarjiman yatimah@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
7. Nur' Atiqah Binti Hashim nuratiqah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
8. Noor Ikma Binti Rosli ikma@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB (B)
9. Suraiya binti Zainuddin suraiya@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Akauntan
10. Nor Izuan Bin Jarmi nor.izuan@jpm.gov.my Pegawai Khas TKSUK Pejabat TKSUK
11. Tuan Haji Abdul Rahim Bin Ishak rahim_ishak@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
12. Nor Azean Binti Mansor nor_azean@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
13. Tuan Haji Akbar bin Samon akbar@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
14. Nor Hazlinda Binti Mohd. Nor norhazlinda@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB(S)
15. Datuk Mariam Kholidah Binti Zulkifli mariam@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
16. Maryana Binti Azizan maryana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
17. Halimah Binti Hashim halimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
18. Siti Raudhah Binti Aziz sitiraudhah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
19. Datin Almalena Sharmila binti Dato' Dr. Johan almalena@jpm.gov.my Penasihat Undang- Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
20. Khairulnissa binti Sharif khairulnissa@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Penasihat Undang-Undang
21. Jastina binti Zainal Abidin jastina@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
22. Nor Hafizah binti Abdullah norhafizah@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
23. Norhasnita Binti Mohamad Adnan norhasnita@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
24. Yuswan Bin Yunus yuswan@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Bahagian Inovasi & Pengurusan Sumber Manusia
25. Hafifa Aisyah Binti Ariffin hafifa.aisyah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TSUB(S)
26. Jazmanie Bin Shafawi jazmanie@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
27. Azita Binti Nawi azita@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Bahagian Kewangan
28. Pauzan binti Ab Majid pauzan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Komunikasi Korporat Unit Komunikasi Korporat
29. Sharifah Binti Samat sharifah_samat@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) Cawangan Pengurusan
30. Norliyana Binti Abu Bakar norliyana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Cawangan Pengurusan

1234567891011121314151617181920Next
Dikemaskini : 31-05-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 2008
yesterday  Semalam : 12076
week  Seminggu : 90607
month  Sebulan : 379124
all  Jumlah Keseluruhan : 21437954
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri June 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery