close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
1. Datuk Seri Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Pejabat TKSUK
2. Nurul Atikah Binti Zulkifli atikah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSUK
3. Datuk Mohd Zuki Bin Ali zuki@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Pejabat TKSU Pengurusan
4. Nur Hanisah Binti Yusof hanisah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Pengurusan
5. Dato' Basiran bin Saban basiran@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Kanan Pejabat SUB
6. Yatimah Binti Sarjiman yatimah@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
7. Nur' Atiqah Binti Hashim nuratiqah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
8. Noor Ikma binti Rosli ikma@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB (B)
9. Manuriani Binti Che Tahir manuriani@jpm.gov.my Ketua Akauntan Pejabat Ketua Akauntan
10. Suraiya binti Zainuddin suraiya@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Akauntan
11. Tuan Haji Abdul Rahim Bin Ishak rahim_ishak@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
12. Zuraidah Binti Ahmad zuraidah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
13. Jaminah Binti Kamsan jaminah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB(S)
14. Mariam Kholidah Binti Zulkifli mariam@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
15. Maryana Binti Azizan maryana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
16. Halimah Binti Hashim halimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
17. Siti Raudhah Binti Aziz sitiraudhah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
18. Zuraidah Binti Muhammad Rais zuraidah.rais@jpm.gov.my Penasihat Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
19. Norilawati Binti Ismail norilawati@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
20. Norhasnita Binti Mohamad Adnan norhasnita@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
21. Yuswan Bin Yunus yuswan@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
22. Noor Azman Bin Abdul Rahman azman@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
23. - @jpm.gov.my Timbalan Ketua Komunikasi Korporat Unit Komunikasi Korporat
24. Fatimah Binti Hj Ibrahim fatimah.ibrahim@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) Cawangan Pengurusan
25. Taufek Bin Mat Ali taufek.ali@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Operasi) Cawangan Operasi
26. Allias Bin Alwi allias@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian I Pejabat TSUB
27. Noraza Binti Mohd Ariff noraza@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian II Pejabat TSUB
28. Mohd Zulkarnain Bin Abd Kadir mzulkarnain@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
29. Norazian Binti Salleh norazian.salleh@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
30. Nasir Bin Mamat nasir.mamat@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pembangunan Sumber Manusia

1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 03-03-2015


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 6845
yesterday  Semalam : 9922
week  Seminggu : 67880
month  Sebulan : 314871
all  Jumlah Keseluruhan : 17368919
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri March 2015 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery