close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
1. Datuk Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Pejabat TKSUK
2. Nurul Atikah Binti Zulkifli atikah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSUK
3. Datuk Borhan Bin Dolah borhan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
4. Jaminah Binti Kamsan jaminah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
5. Datuk Mohd Zuki Bin Ali zuki@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Pejabat TKSU Pengurusan
6. Nur Hanisah Binti Yusof hanisah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Pengurusan
7. Dato' Basiran bin Saban basiran@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Kanan Pejabat SUB
8. Manuriani Binti Che Tahir manuriani@jpm.gov.my Ketua Akauntan Pejabat Ketua Akauntan
9. En.Kamis Bin Samin kamis@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Bahagian Pengurusan Acara
10. Tuan Haji Abdul Rahim Bin Ishak rahim_ishak@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
11. Yatimah Binti Sarjiman yatimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
12. Mariam Kholidah Binti Zulkifli mariam@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
13. Halimah Binti Hashim halimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
14. Muhammad Bukhari Bin Ab Hamid bukhari@jpm.gov.my Penasihat Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
15. Norilawati Binti Ismail norilawati@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
16. Norhasnita Binti Mohamad Adnan norhasnita@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
17. Noor Azman Bin Abdul Rahman azman@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
18. Roselindawati Binti Abdul Rahman roselindawati@jpm.gov.my Timbalan Ketua Komunikasi Korporat Unit Komunikasi Korporat
19. Fatimah binti Hj Ibrahim fatimah.ibrahim@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) Cawangan Pengurusan
20. Taufek Bin Mat Ali taufek.ali@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Operasi) Cawangan Operasi
21. Allias Bin Alwi allias@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian I Pejabat TSUB
22. Noraza Binti Mohd Ariff noraza@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian II Pejabat TSUB
23. Mohd Zulkarnain Bin Abd Kadir mzulkarnain@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
24. Intan Wirdati Binti Suhaimi intan.wirdati@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
25. Syafini Binti Samsuddin syafini_s@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
26. Mohd Pauzi Bin Mohamad pauzi@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
27. Farzana Binti Ahmad Riza farzana@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
28. Tuan Haji Zakaria Bin Zawawi zac@jpm.gov.my Ketua Peg. Psikologi Seksyen Pengurusan Psikologi
29. Khairulizam Bin Othman khairulizam@jpm.gov.my Ketua Penolong Setiausaha Seksyen Kewangan
30. Mohd Firdaus Bin Abdul Aziz mfirdaus@jpm.gov.my Ketua Penolong Setiausaha Bahagian Pembangunan

1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 24-10-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 1286
yesterday  Semalam : 10877
week  Seminggu : 110865
month  Sebulan : 333500
all  Jumlah Keseluruhan : 15998034
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri October 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery