close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
1. Datuk Seri Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Pejabat TKSUK
2. Nurul Atikah Binti Zulkifli atikah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSUK
3. YBhg. Dato' Nadzri Bin Siron nadzri_siron@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Pejabat TKSU Pengurusan
4. Nur Hanisah Binti Yusof hanisah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Pengurusan
5. Zakaria Bin Shaaban zakaria.shaaban@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat SUB
6. Yatimah Binti Sarjiman yatimah@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
7. Nur' Atiqah Binti Hashim nuratiqah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
8. Noor Ikma Binti Rosli ikma@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB (B)
9. Manuriani Binti Che Tahir manuriani@jpm.gov.my Ketua Akauntan Pejabat Ketua Akauntan
10. Suraiya binti Zainuddin suraiya@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Akauntan
11. Shaiful Amri Bin Ahmad Safian shaiful.amri@jpm.gov.my Pegawai Khas TKSUK Pejabat TKSUK
12. Tuan Haji Abdul Rahim Bin Ishak rahim_ishak@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
13. Zuraidah Binti Ahmad zuraidah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
14. Tuan Haji Akbar bin Samon akbar@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
15. Jaminah Binti Kamsan jaminah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB(S)
16. Datuk Mariam Kholidah Binti Zulkifli mariam@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
17. Maryana Binti Azizan maryana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
18. Halimah Binti Hashim halimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
19. Siti Raudhah Binti Aziz sitiraudhah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
20. Zuraidah Binti Muhammad Rais zuraidah.rais@jpm.gov.my Penasihat Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
21. Norilawati Binti Ismail norilawati@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
22. Norhasnita Binti Mohamad Adnan norhasnita@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
23. Yuswan Bin Yunus yuswan@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Bahagian Inovasi & Pengurusan Sumber Manusia
24. Nor Hazlinda Binti Mohd. Nor norhazlinda@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Timbalan Setiausaha Bahagian
25. Jazmanie Bin Shafawi jazmanie@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
26. Pauzan binti Ab Majid pauzan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Komunikasi Korporat Unit Komunikasi Korporat
27. Sharifah Binti Samat sharifah_samat@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) Cawangan Pengurusan
28. Norliyana Binti Abu Bakar norliyana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Cawangan Pengurusan
29. Ahmad Zaki Bin Mahmood ahmadzaki@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Operasi) Cawangan Operasi
30. Azmawati Binti Saadi azmawati.saadi@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Cawangan Operasi

123456789101112131415161718Next
Dikemaskini : 03-09-2015


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

today  Hari ini :
yesterday  Semalam :
week  Seminggu :
month  Sebulan :
all  Jumlah Keseluruhan :
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri September 2015 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery