close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
ďPerkhidmatan Sistem e-LatihanĒ. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di PAJPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Farah Hasifah Binti Mohd Zulkufli hasifah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi Dan Dasar
242. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
243. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
244. Hazrul Rizal Bin Tamidi hazrul@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
245. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
246. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
247. Nor Ilyarni Binti Abdul Razak norilyarni@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
248. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
249. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
250. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
251. Siti Nur Hidayah binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
252. Noor Farhan Binti Mohamed Yusoff noorfarhan@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
253. Jizni Arnie Binti Juhari arnie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
254. Mohamad Syukri bin Othman syukri.othman@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
255. Norasikin Binti A Wahab norasikin.wahab@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Sumber Manusia
256. Mushadi Bin Mohamad mushadi@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
257. Hasniza Ziana Binti Yaacob hasnizaziana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi Dan Tatatertib
258. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
259. Norazlin Binti Abdul Wahab norazlin.wahab@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
260. Norizwan Bin Sidek norizwan@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
261. Rohayu Binti Che Ya rohayucheya@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
262. Lailie Binti Zainal lailie@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
263. Misiah Binti Markom misiah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
264. Jamaiah Binti Zainal Abidin jamaiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
265. Mohsin Bin Ghazali mohsin@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
266. Mior Shahril Bin Mohd Nor shahril@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
267. Mohd Zaidi Bin Hassan mohdzaidi@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
268. Nor Hisham Bin Othman norhisham@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 1
269. Noraimi Binti Ismail noraimi@jpm.gov.my  Penolong Juruaudit Seksyen 1
270. Hairul Anuar Bin Mohd Noor hairulanuar@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 2

Previous1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 25-07-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 5180
yesterday  Semalam : 8139
week  Seminggu : 67934
month  Sebulan : 304441
all  Jumlah Keseluruhan : 15058655
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri July 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery