close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
ďPerkhidmatan Sistem e-LatihanĒ. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Hazrul Rizal Bin Tamidi hazrul@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
242. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
243. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
244. Nor Ilyarni Binti Abdul Razak norilyarni@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
245. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
246. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
247. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
248. Siti Nur Hidayah binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
249. Noor Farhan Binti Mohamed Yusoff noorfarhan@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
250. Jizni Arnie Binti Juhari arnie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
251. Mohamad Syukri bin Othman syukri.othman@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
252. Norasikin Binti A Wahab norasikin.wahab@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Sumber Manusia
253. Mushadi Bin Mohamad mushadi@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
254. Hasniza Ziana Binti Yaacob hasnizaziana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi Dan Tatatertib
255. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
256. Norazlin Binti Abdul Wahab norazlin.wahab@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
257. Norizwan Bin Sidek norizwan@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
258. Rohayu Binti Che Ya rohayucheya@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
259. Lailie Binti Zainal lailie@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
260. Misiah Binti Markom misiah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
261. Jamaiah Binti Zainal Abidin jamaiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
262. Mohsin Bin Ghazali mohsin@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
263. Mior Shahril Bin Mohd Nor shahril@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
264. Mohd Zaidi Bin Hassan mohdzaidi@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
265. Nor Hisham Bin Othman norhisham@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 1
266. Noraimi Binti Ismail noraimi@jpm.gov.my  Penolong Juruaudit Seksyen 1
267. Hairul Anuar Bin Mohd Noor hairulanuar@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 2
268. Mohd Redza Bin Abd Razak redza@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 2
269. Mohd Sanusi Bin Yusoff sanusi@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 3
270. Nurul Hafizah Binti Yusop hafizah@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 3

Previous1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 21-08-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 4016
yesterday  Semalam : 8587
week  Seminggu : 71537
month  Sebulan : 292058
all  Jumlah Keseluruhan : 15327183
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri August 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery