close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Noor Azizah Binti Mohd Haitami noorazizah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
242. Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin nurulsuraya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
243. Nur Sakinah Binti Sulaiman sakinah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
244. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
245. Wan Nurhazwani Binti Shamsudin nurhazwani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
246. Mariah Binti Jusoh mariah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
247. Nur Aliya binti Rosli aliya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
248. Farah Hasifah Binti Mohd Zulkufli hasifah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi Dan Dasar
249. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
250. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
251. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
252. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
253. Nor Ilyarni Binti Abdul Razak norilyarni@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
254. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
255. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
256. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
257. Siti Nurhidayah Binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
258. Noor Farhan Binti Mohamed Yusoff noorfarhan@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
259. Jizni Arnie Binti Juhari arnie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
260. Mohamad Syukri bin Othman syukri.othman@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
261. Norasikin Binti A Wahab norasikin.wahab@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
262. Hasniza Ziana Binti Yaacob hasnizaziana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
263. Siti Rohaya Binti Alias siti.rohaya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
264. Norazlin Binti Abdul Wahab norazlin.wahab@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
265. Norizwan Bin Sidek norizwan@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
266. Norzalina Binti Jaafar norzalina.jaafar@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
267. Lailie Binti Zainal lailie@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
268. Misiah Binti Markom misiah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
269. Jamaiah Binti Zainal Abidin jamaiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
270. Mohsin Bin Ghazali mohsin@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan

Previous1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 27-03-2015


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 6031
yesterday  Semalam : 11324
week  Seminggu : 87570
month  Sebulan : 336118
all  Jumlah Keseluruhan : 17666737
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri March 2015 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery