close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Mariah Binti Jusoh mariah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
242. Nur Aliya binti Rosli aliya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
243. Farah Hasifah Binti Mohd Zulkufli hasifah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi Dan Dasar
244. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
245. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
246. Muhammad Fauzi Bin Markanah @ Hj. Mohd. Osman muhammad.fauzi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
247. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
248. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
249. Nor Ilyarni Binti Abdul Razak norilyarni@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
250. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
251. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
252. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
253. Siti Nurhidayah Binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
254. Jariyah Binti Arifi jariyah.arifi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
255. Ahmad Hilman Arif Bin Mustapa hilmanarif@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
256. Mohamad Syukri bin Othman syukri.othman@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
257. Norasikin Binti A Wahab norasikin.wahab@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
258. Hasniza Ziana Binti Yaacob hasnizaziana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
259. Siti Rohaya Binti Alias siti.rohaya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
260. Norazlin Binti Abdul Wahab norazlin.wahab@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
261. Norizwan Bin Sidek norizwan@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
262. Norzalina Binti Jaafar norzalina.jaafar@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
263. Lailie Binti Zainal lailie@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
264. Misiah Binti Markom misiah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
265. Jamaiah Binti Zainal Abidin jamaiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
266. Mohsin Bin Ghazali mohsin@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
267. Mohd Zaidi Bin Hassan mohdzaidi@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
268. Noraimi Binti Ismail noraimi@jpm.gov.my  Penolong Juruaudit Seksyen 1
269. Hairul Anuar Bin Mohd Noor hairulanuar@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 2
270. Mohd Redza Bin Abd Razak redza@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 2

Previous1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 27-05-2015


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 15796
yesterday  Semalam : 16248
week  Seminggu : 135868
month  Sebulan : 385454
all  Jumlah Keseluruhan : 18362500
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri May 2015 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery