close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Badrul Hisham Bin Mohd Shaari badrulhisham@jpm.gov.my Pemandu Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
242. Norwahidah Binti Che Mood norwahidah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Fasiliti
243. Julia Binti Busla julia@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Fasiliti
244. Kamarusliza bt. Harun kamarusliza@jpm.gov.my Pembantu Awam Seksyen Pengurusan Fasiliti
245. Mohd Sufian bin Abd. Razak sufian_razak@jpm.gov.my Pembantu Awam Seksyen Pengurusan Fasiliti
246. Ahmad Aseri Bin Merin ahmadaseri@jpm.gov.my Pembantu Awam Seksyen Pengurusan Fasiliti
247. Fatimah Binti Mohamad @ Yousof fatimah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
248. Tijana Binti Ayob tijana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
249. Norzalina Binti Jaafar norzalina.jaafar@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
250. Munirah Binti Othman munirah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
251. Noor Suriyani Binti Hanafiah suriyani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
252. Siti Noorasikin Binti Sapee sitinoorasikin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
253. Siti Aisah Binti Selamat sitiaisah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
254. Muhammad Firdaus Bin Mohd Rum firdaus_r@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
255. Fardiah Binti Mat Jaafar fardiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
256. Nur Hasniza Binti Zainal Abidin nurhasniza@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
257. Norlela Binti Ahmad norlela@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
258. Rosmah Binti Nordin rosmah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
259. Siti Syazwani Binti Osman syazwani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
260. Sapiah Binti Hashim sapiah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
261. Norbokhari Bin Jamal norbokhari@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
262. Zarul Anas Firdaus Bin Che Abas zarul_anas@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
263. Noor Azizah Binti Mohd Haitami noorazizah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
264. Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin nurulsuraya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
265. Nur Sakinah Binti Sulaiman sakinah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
266. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
267. Muhammad Amri Bin Saleh amri@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
268. Mariah Binti Jusoh mariah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
269. Nur Aliya binti Rosli aliya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
270. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi

Previous1234567891011121314151617181920Next
Dikemaskini : 01-07-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 9604
yesterday  Semalam : 12042
week  Seminggu : 85042
month  Sebulan : 348630
all  Jumlah Keseluruhan : 21784576
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri July 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery