close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Munirah Binti Othman munirah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
242. Noor Suriyani Binti Hanafiah suriyani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
243. Siti Noorasikin Binti Sapee sitinoorasikin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
244. Siti Aisah Binti Selamat sitiaisah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
245. Muhammad Firdaus Bin Mohd Rum firdaus_r@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
246. Fardiah Binti Mat Jaafar fardiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
247. Nur Hasniza Binti Zainal Abidin nurhasniza@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
248. Norlela Binti Ahmad norlela@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
249. Rosmah Binti Nordin rosmah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
250. Siti Syazwani Binti Osman syazwani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
251. Sapiah Binti Hashim sapiah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
252. Norbokhari Bin Jamal norbokhari@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
253. Zarul Anas Firdaus Bin Che Abas zarul_anas@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
254. Noor Azizah Binti Mohd Haitami noorazizah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
255. Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin nurulsuraya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
256. Nur Sakinah Binti Sulaiman sakinah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
257. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
258. Muhammad Amri Bin Saleh amri@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
259. Mariah Binti Jusoh mariah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
260. Nur Aliya binti Rosli aliya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
261. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
262. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
263. Muhammad Fauzi Bin Markanah @ Hj. Mohd. Osman muhammad.fauzi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
264. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
265. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
266. Aida Azura Binti Mahdzir a_azura@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
267. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
268. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
269. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
270. Siti Nurhidayah Binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Pembangunan Sumber Manusia

Previous12345678910111213141516171819Next
Dikemaskini : 29-04-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 5315
yesterday  Semalam : 11421
week  Seminggu : 95120
month  Sebulan : 335213
all  Jumlah Keseluruhan : 21044864
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri April 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery