close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Noor Azizah Binti Mohd Haitami noorazizah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
242. Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin nurulsuraya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
243. Nur Sakinah Binti Sulaiman sakinah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
244. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
245. Wan Nurhazwani Binti Shamsudin nurhazwani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
246. Mariah Binti Jusoh mariah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
247. Nur Aliya binti Rosli aliya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
248. Farah Hasifah Binti Mohd Zulkufli hasifah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi Dan Dasar
249. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
250. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
251. Muhammad Fauzi Bin Markanah @ Hj. Mohd. Osman muhammad.fauzi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
252. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
253. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
254. Nor Ilyarni Binti Abdul Razak norilyarni@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
255. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
256. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
257. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
258. Siti Nurhidayah Binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
259. Jariyah Binti Arifi jariyah.arifi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
260. Ahmad Hilman Arif Bin Mustapa hilmanarif@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
261. Ahmad Tarmizi Bin Najmi ahmadtarmizi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
262. Norasikin Binti A Wahab norasikin.wahab@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
263. Hasniza Ziana Binti Yaacob hasnizaziana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
264. Siti Rohaya Binti Alias siti.rohaya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
265. Norazlin Binti Abdul Wahab norazlin.wahab@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
266. Norizwan Bin Sidek norizwan@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
267. Norzalina Binti Jaafar norzalina.jaafar@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
268. Lailie Binti Zainal lailie@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
269. Jamaiah Binti Zainal Abidin jamaiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
270. Mohsin Bin Ghazali mohsin@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan

Previous1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 31-07-2015


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 2516
yesterday  Semalam : 7797
week  Seminggu : 81780
month  Sebulan : 140975
all  Jumlah Keseluruhan : 18844318
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri August 2015 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery