close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
ďPerkhidmatan Sistem e-LatihanĒ. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
242. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
243. Siti Nur Hidayah binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
244. Noor Farhan Binti Mohamed Yusoff noorfarhan@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
245. Jizni Arnie Binti Juhari arnie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
246. Mohamad Syukri bin Othman syukri.othman@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
247. Norasikin Binti A Wahab norasikin.wahab@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
248. Mushadi Bin Mohamad mushadi@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
249. Hasniza Ziana Binti Yaacob hasnizaziana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi Dan Tatatertib
250. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
251. Norazlin Binti Abdul Wahab norazlin.wahab@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
252. Norizwan Bin Sidek norizwan@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
253. Rohayu Binti Che Ya rohayucheya@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
254. Lailie Binti Zainal lailie@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
255. Misiah Binti Markom misiah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
256. Jamaiah Binti Zainal Abidin jamaiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
257. Mohsin Bin Ghazali mohsin@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
258. Mior Shahril Bin Mohd Nor shahril@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
259. Mohd Zaidi Bin Hassan mohdzaidi@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
260. Nor Hisham Bin Othman norhisham@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 1
261. Noraimi Binti Ismail noraimi@jpm.gov.my  Penolong Juruaudit Seksyen 1
262. Hairul Anuar Bin Mohd Noor hairulanuar@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 2
263. Mohd Redza Bin Abd Razak redza@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 2
264. Mohd Sanusi Bin Yusoff sanusi@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 3
265. Nurul Hafizah Binti Yusop hafizah@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 3
266. Mohamad Shamay Bin Sahar shamay@jpm.gov.my  Penolong Juruaudit Seksyen 3
267. Samsul Bin Yekob samsulyekob@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 4
268. Zuzana Binti Mohd Zain zuzana@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 4
269. Rafishah Binti Ahmad rafishah@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 5
270. Aslina Binti Abdul Alim aslina@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 5

Previous1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 19-09-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 9690
yesterday  Semalam : 6290
week  Seminggu : 77983
month  Sebulan : 309212
all  Jumlah Keseluruhan : 15632379
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri September 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery