close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Siti Aisah Binti Selamat sitiaisah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
242. Muhammad Firdaus Bin Mohd Rum firdaus_r@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
243. Fardiah Binti Mat Jaafar fardiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
244. Nur Hasniza Binti Zainal Abidin nurhasniza@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
245. Norlela Binti Ahmad norlela@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
246. Rosmah Binti Nordin rosmah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
247. Siti Syazwani Binti Osman syazwani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
248. Sapiah Binti Hashim sapiah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
249. Norbokhari Bin Jamal norbokhari@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
250. Zarul Anas Firdaus Bin Che Abas zarul_anas@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
251. Noor Azizah Binti Mohd Haitami noorazizah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
252. Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin nurulsuraya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
253. Nur Sakinah Binti Sulaiman sakinah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
254. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
255. Muhammad Amri Bin Saleh amri@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
256. Mariah Binti Jusoh mariah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
257. Nur Aliya binti Rosli aliya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
258. Farah Hasifah Binti Mohd Zulkufli hasifah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi Dan Dasar
259. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
260. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
261. Muhammad Fauzi Bin Markanah @ Hj. Mohd. Osman muhammad.fauzi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
262. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
263. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
264. Aida Azura Binti Mahdzir a_azura@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
265. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
266. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
267. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
268. Siti Nurhidayah Binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
269. Jariyah Binti Arifi jariyah.arifi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
270. Ahmad Hilman Arif Bin Mustapa hilmanarif@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan

Previous123456789101112131415161718Next
Dikemaskini : 04-02-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 1502
yesterday  Semalam : 7790
week  Seminggu : 71548
month  Sebulan : 317902
all  Jumlah Keseluruhan : 20161237
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri February 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery