close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Kamarusliza bt. Harun kamarusliza@jpm.gov.my Pembantu Awam Seksyen Pengurusan Fasiliti
242. Mohd Sufian bin Abd. Razak sufian_razak@jpm.gov.my Pembantu Awam Seksyen Pengurusan Fasiliti
243. Ahmad Aseri Bin Merin ahmadaseri@jpm.gov.my Pembantu Awam Seksyen Pengurusan Fasiliti
244. Fatimah Binti Mohamad @ Yousof fatimah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
245. Tijana Binti Ayob tijana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
246. Norzalina Binti Jaafar norzalina.jaafar@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
247. Munirah Binti Othman munirah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
248. Noor Suriyani Binti Hanafiah suriyani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
249. Siti Noorasikin Binti Sapee sitinoorasikin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
250. Siti Aisah Binti Selamat sitiaisah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
251. Muhammad Firdaus Bin Mohd Rum firdaus_r@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
252. Fardiah Binti Mat Jaafar fardiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
253. Nur Hasniza Binti Zainal Abidin nurhasniza@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
254. Norlela Binti Ahmad norlela@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
255. Rosmah Binti Nordin rosmah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
256. Siti Syazwani Binti Osman syazwani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
257. Sapiah Binti Hashim sapiah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
258. Norbokhari Bin Jamal norbokhari@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
259. Zarul Anas Firdaus Bin Che Abas zarul_anas@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
260. Noor Azizah Binti Mohd Haitami noorazizah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
261. Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin nurulsuraya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
262. Nur Sakinah Binti Sulaiman sakinah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
263. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
264. Muhammad Amri Bin Saleh amri@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
265. Mariah Binti Jusoh mariah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
266. Nur Aliya binti Rosli aliya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
267. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
268. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
269. Muhammad Fauzi Bin Markanah @ Hj. Mohd. Osman muhammad.fauzi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
270. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia

Previous1234567891011121314151617181920Next
Dikemaskini : 27-05-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 6980
yesterday  Semalam : 11741
week  Seminggu : 90535
month  Sebulan : 374414
all  Jumlah Keseluruhan : 21389914
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri May 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery