close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Nur Farazilah Binti Puteh farazilah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
242. Noor Azizah Binti Mohd Haitami noorazizah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
243. Nurul Suraya Binti Mohd Khairudin nurulsuraya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
244. Nur Sakinah Binti Sulaiman sakinah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
245. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
246. Wan Nurhazwani Binti Shamsudin nurhazwani@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
247. Mariah Binti Jusoh mariah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
248. Nur Aliya binti Rosli aliya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
249. Farah Hasifah Binti Mohd Zulkufli hasifah@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi Dan Dasar
250. Siti Maryam Binti Abd Wahid sitimaryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
251. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
252. Muhammad Fauzi Bin Markanah @ Hj. Mohd. Osman muhammad.fauzi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
253. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
254. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
255. Nor Ilyarni Binti Abdul Razak norilyarni@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
256. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
257. Ahmad Kamil Bin Ahmad Nazir kamil.nazir@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
258. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
259. Siti Nurhidayah Binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
260. Jariyah Binti Arifi jariyah.arifi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
261. Ahmad Hilman Arif Bin Mustapa hilmanarif@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
262. Ahmad Tarmizi Bin Najmi ahmadtarmizi@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
263. Norasikin Binti A Wahab norasikin.wahab@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
264. Hasniza Ziana Binti Yaacob hasnizaziana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi
265. Siti Rohaya Binti Alias siti.rohaya@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
266. Norazlin Binti Abdul Wahab norazlin.wahab@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
267. Norizwan Bin Sidek norizwan@jpm.gov.my Pembantu Operasi Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
268. Norzalina Binti Jaafar norzalina.jaafar@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
269. Lailie Binti Zainal lailie@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
270. Zaiton Binti Mat Piah zaiton_m@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan

Previous123456789101112131415161718Next
Dikemaskini : 02-09-2015


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

today  Hari ini :
yesterday  Semalam :
week  Seminggu :
month  Sebulan :
all  Jumlah Keseluruhan :
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri September 2015 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery