close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di PAJPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
241. Farah Hasifah Binti Mohd Zulkufli hasifah@@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
242. Siti Maryam Binti Abd Wahid maryam@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
243. Suhainiza Binti Saibani suhainiza@jpm.gov.my Penolong Pegawai Psikologi Seksyen Pengurusan Psikologi
244. Siti Norayu Binti Zakariah norayu@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Pengurusan Psikologi
245. Hazrul Rizal Bin Tamidi hazrul@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
246. Azrin Shah Bin Sulaiman Shah azrin@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
247. Nur Atyka Binti Daglin atyka@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
248. Nor Ilyarni Binti Abdul Razak norilyarni@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
249. Amie Azida Binti Yunus amie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
250. Mazura Binti Mokhtar mazura_m@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
251. Intan Nur Shafiqah Binti Mansor intanshafiqah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
252. Siti Nur Hidayah binti Ismail sitinurhidayah@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
253. Noor Farhan Binti Mohamed Yusoff noorfarhan@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
254. Jizni Arnie Binti Juhari arnie@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
255. Mohamad Syukri bin Othman syukri.othman@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
256. Norasikin Binti A Wahab norasikin.wahab@jpm.gov.my Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Seksyen Sumber Manusia
257. Mushadi Bin Mohamad mushadi@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
258. Hasniza Ziana Binti Yaacob hasnizaziana@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
259. Nurwahida Binti Mat Din nurwahida@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pengurusan Inovasi & Dasar
260. Norazlin Binti Abdul Wahab norazlin.wahab@jpm.gov.my Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
261. Norizwan Bin Sidek norizwan@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
262. Rohayu Binti Che Ya rohayucheya@jpm.gov.my Penolong Pegawai Tadbir Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
263. Lailie Binti Zainal lailie@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
264. Misiah Binti Markom misiah@jpm.gov.my Ketua Pembantu Tadbir (P/O) Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
265. Jamaiah Binti Zainal Abidin jamaiah@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Penyelarasan & Khidmat Sokongan
266. Mohsin Bin Ghazali mohsin@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
267. Mior Shahril Bin Mohd Nor shahril@jpm.gov.my Pembantu Tadbir Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
268. Mohd Zaidi Bin Hassan mohdzaidi@jpm.gov.my Pembantu Am Pejabat Seksyen Penyelarasan dan Khidmat Sokongan
269. Nor Hisham Bin Othman norhisham@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 1
270. Yuhanis Binti Mohamed Zaki yuhanis@jpm.gov.my Penolong Juruaudit Seksyen 1

Previous1234567891011121314151617Next

Dikemaskini pada 18-04-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 8784
yesterday  Semalam : 7741
week  Seminggu : 80535
month  Sebulan : 285083
all  Jumlah Keseluruhan : 14161609
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
Ya
Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri April 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery