close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di PAJPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
1. Datuk Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Pejabat TKSUK
2. Nurul Atikah Binti Zulkifli atikah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSUK
3. Datuk Borhan Bin Dolah borhan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
4. Jaminah Binti Kamsan jaminah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
5. Datuk Mohd Zuki Bin Ali zuki@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Pejabat TKSU Pengurusan
6. Nur Hanisah Binti Yusof hanisah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Pengurusan
7. Dato' Basiran bin Saban basiran@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Kanan Pejabat SUB
8. Manuriani Binti Che Tahir manuriani@jpm.gov.my Ketua Akauntan Pejabat Ketua Akauntan
9. En.Kamis Bin Samian kamis@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Bahagian Pengurusan Acara
10. Kosong. @jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
11. Yatimah Binti Sarjiman yatimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
12. Mariam Kholidah Binti Zulkifli mariam@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
13. Halimah Binti Hashim halimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
14. Muhammad Bukhari Bin Ab Hamid bukhari@jpm.gov.my Penasihat Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
15. Norilawati Binti Ismail norilawati@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
16. Norhasnita Binti Mohamad Adnan norhasnita@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
17. Mohd Bin Aripin mohd@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
18. Noor Azman Bin Abdul Rahman azman@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
19. Roselindawati Binti Abdul Rahman roselindawati@jpm.gov.my Timbalan Ketua Komunikasi Korporat Unit Komunikasi Korporat
20. Fatimah binti Hj Ibrahim fatimah.ibrahim@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) Cawangan Pengurusan
21. Taufek Bin Mat Ali taufek.ali@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Operasi) Cawangan Operasi
22. Allias Bin Alwi allias@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian I Pejabat TSUB
23. Noraza Binti Mohd Ariff noraza@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian II Pejabat TSUB
24. Mohd Zulkarnain Bin Abd Kadir mzulkarnain@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Sumber Manusia
25. Dr. Rosbi Binti Abd Rahman rosbi@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pembangunan Sumber Manusia
26. Syafini Binti Samsuddin syafini_s@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pengurusan Prestasi & Tatatertib
27. Mohd Pauzi Bin Mohamad pauzi@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Pembangunan Organisasi dan Pengurusan Perjawatan
28. Intan Wirdati Binti Suhaimi intan.wirdati@jpm.gov.my Ketua Seksyen Seksyen Kualiti dan Penyelarasan
29. Tuan Haji Zakaria Bin Zawawi zac@jpm.gov.my Ketua Peg. Psikologi Seksyen Pengurusan Psikologi
30. Khairulizam Bin Othman khairulizam@jpm.gov.my Ketua Penolong Setiausaha Seksyen Kewangan

1234567891011121314151617Next
Dikemaskini : 23-07-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 134
yesterday  Semalam : 9007
week  Seminggu : 61608
month  Sebulan : 301315
all  Jumlah Keseluruhan : 15035259
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri July 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery