close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
1. Datuk Seri Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Pejabat TKSUK
2. Nurul Atikah Binti Zulkifli atikah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSUK
3. Dato' Nadzri Bin Siron nadzri_siron@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Pejabat TKSU Pengurusan
4. Nur Hanisah Binti Yusof hanisah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Pengurusan
5. Zakaria Bin Shaaban zakaria.shaaban@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat SUB
6. Datuk Yatimah Binti Sarjiman yatimah@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
7. Nur' Atiqah Binti Hashim nuratiqah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
8. Noor Ikma Binti Rosli ikma@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB (B)
9. Manuriani Binti Che Tahir manuriani@jpm.gov.my Ketua Akauntan Pejabat Ketua Akauntan
10. Suraiya binti Zainuddin suraiya@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Akauntan
11. Nor Izuan Bin Jarmi nor.izuan@jpm.gov.my Pegawai Khas TKSUK Pejabat TKSUK
12. Tuan Haji Abdul Rahim Bin Ishak rahim_ishak@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
13. Zuraidah Binti Ahmad zuraidah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
14. Tuan Haji Akbar bin Samon akbar@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
15. Nor Hazlinda Binti Mohd. Nor norhazlinda@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB(S)
16. Datuk Mariam Kholidah Binti Zulkifli mariam@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
17. Maryana Binti Azizan maryana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
18. Halimah Binti Hashim halimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
19. Siti Raudhah Binti Aziz sitiraudhah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
20. Datin Almalena Sharmila binti Dato' Dr. Johan almalena@jpm.gov.my Penasihat Undang- Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
21. Khairulnissa binti Sharif khairulnissa@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Penasihat Undang-Undang
22. Norilawati Binti Ismail norilawati@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
23. Norhasnita Binti Mohamad Adnan norhasnita@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
24. Yuswan Bin Yunus yuswan@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Bahagian Inovasi & Pengurusan Sumber Manusia
25. Hafifa Aisyah Binti Ariffin hafifa.aisyah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TSUB(S)
26. Jazmanie Bin Shafawi jazmanie@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
27. Azita Binti Nawi azita@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Bahagian Kewangan
28. Pauzan binti Ab Majid pauzan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Komunikasi Korporat Unit Komunikasi Korporat
29. Sharifah Binti Samat sharifah_samat@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) Cawangan Pengurusan
30. Norliyana Binti Abu Bakar norliyana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Cawangan Pengurusan

123456789101112131415161718Next
Dikemaskini : 04-02-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 1653
yesterday  Semalam : 13788
week  Seminggu : 73168
month  Sebulan : 323353
all  Jumlah Keseluruhan : 20175176
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri February 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery