close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan
Carian Emel Pegawai di JPM
 
 

Bil Nama Emel Jawatan Seksyen/Bahagian
1. Tan Sri Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Pejabat TKSUK
2. Nurul Atikah Binti Zulkifli atikah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSUK
3. - @jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Pejabat TKSU Pengurusan
4. Nur Hanisah Binti Yusof hanisah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Pengurusan
5. Zakaria Bin Shaaban zakaria.shaaban@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat SUB
6. Tuan Haji Zainal Abidin bin Abu Hassan zainal.hassan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan & Pembangunan Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
7. Nur' Atiqah Binti Hashim nuratiqah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TKSU Kewangan & Pembangunan
8. Noor Ikma Binti Rosli ikma@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB (B)
9. Othman Bin Jantan Othman_jantan@jpm.gov.my Ketua Akauntan Pejabat Ketua Akauntan
10. Suraiya Binti Zainuddin suraiya@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Ketua Akauntan
11. Nor Izuan Bin Jarmi nor.izuan@jpm.gov.my Pegawai Khas TKSUK Pejabat TKSUK
12. Shahrul Kamal Bin Osman shahrul.kamal@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
13. Nor Azean Binti Mansor nor_azean@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
14. Tuan Haji Akbar bin Samon akbar@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
15. Nor Hazlinda Binti Mohd. Nor norhazlinda@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat SUB(S)
16. Datuk Mariam Kholidah Binti Zulkifli mariam@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
17. Maryana Binti Azizan maryana@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
18. Datuk Halimah Binti Hashim halimah@jpm.gov.my Setiausaha Bahagian Pejabat Setiausaha Bahagian
19. Siti Raudhah Binti Aziz sitiraudhah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Setiausaha Bahagian
20. Datuk Almalena Sharmila binti Dato' Dr. Johan almalena@jpm.gov.my Penasihat Undang- Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
21. Khairulnissa binti Sharif khairulnissa@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat Penasihat Undang-Undang
22. Jastina binti Zainal Abidin jastina@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
23. Nor Hafizah binti Abdullah norhafizah@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
24. Norhasnita Binti Mohamad Adnan norhasnita@jpm.gov.my Pegawai Undang-Undang Pejabat Penasihat Undang-Undang
25. Yuswan Bin Yunus yuswan@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Bahagian Inovasi & Pengurusan Sumber Manusia
26. Hafifa Aisyah Binti Ariffin hafifa.aisyah@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Pejabat TSUB(S)
27. Jazmanie Bin Shafawi jazmanie@jpm.gov.my Timbalan Setiausaha Bahagian Kewangan
28. Azita Binti Nawi azita@jpm.gov.my Setiausaha Pejabat Bahagian Kewangan
29. Pauzan binti Ab Majid pauzan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Komunikasi Korporat Unit Komunikasi Korporat
30. Sharifah Binti Samat sharifah_samat@jpm.gov.my Timbalan Ketua Akauntan (Pengurusan) Cawangan Pengurusan

1234567891011121314151617181920Next
Dikemaskini : 01-07-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 1345
yesterday  Semalam : 10072
week  Seminggu : 76363
month  Sebulan : 339180
all  Jumlah Keseluruhan : 21786389
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri July 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery