close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan

Carian Emel Ketua Jabatan di JPM
 

Bil Nama Emel Gelaran Jawatan Agensi
31. YBhg. Dato' Zainal Abidin bin Ahmad zainalaa@spa.gov.my Setiausaha Suruhanjaya Perkhidmatan Awam
32. YBhg. Dato' Nadzri Bin Siron nadzri_siron@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Jabatan Perdana Menteri
33. YBhg. Datuk Yatimah Binti Sarjiman yatimah@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan Dan Pembangunan Jabatan Perdana Menteri
34. Kosong raihan@pcb.gov.my Ketua Pengarah Biro Pengaduan Awam
35. Puan Haslina binti Mansor haslina.mansor@insolvensi.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Insolvensi Malaysia
36. YBhg. Datuk Haini binti Hassan haini.hassan@jbg.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Bantuan Guaman
37. Puan Mariani Binti Ghani mariani.ghani@ilkap.gov.my Ketua Pengarah Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
38. YBhg. Datuk Mohd Zuki Bin Ali zuki.ali@bheuu.gov.my Ketua Pengarah Bahagian Hal Ehwal Undang-Undang
39. YBhg. Datuk Ibrahim Bin Saad ibrahim_saad@btn.gov.my Ketua Pengarah Biro Tatanegara
40. Encik Gandesan a/l Letchumanan gandesan@jpnin.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perpaduan Negara dan Integrasi Nasional
41. YBhg. Dato' Aloyah binti Mamat aloyah.cgso@1govuc.gov.my Ketua Pengarah Keselamatan Kerajaan Pejabat Ketua Pegawai Keselamatan Kerajaan Malaysia
42. Tuan Haji Paimuzi bin Yahya paimuzi@jawi.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan
43. YBhg. Datuk Haji Anan bin C. Mohd anan.jawhar@1govuc.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Wakaf, Zakat dan Haji
44. YBhg. Dato' Hj. Mohamad Khairudin Bin Hj. Mohamad khairudin@serantajpm.gov.my Pengarah Unit Seranta Felda
45. YBhg. Datuk Dr. Omar bin Salim omar@jpm.gov.my Ketua Unit Kawal Selia Felda Unit Kawal Selia Felda
46. Puan Rodziah Binti Abdul rodziah@suhakam.org.my Setiausaha Suruhanjaya Kebangsaan Hak Asasi Manusia
47. YBhg. Datuk Hamidah binti Khalid hamidah@jac.gov.my Setiausaha Suruhanjaya Pelantikan Kehakiman
48. Kosong @bhepmm.gov.my Ketua Pengarah Bahagian Hal Ehwal Penguatkuasaan Maritim Malaysia
49. YBhg. Datuk Mohd Noordin bin Bachik noordin@perdana.org.my Pegawai Khas Pejabat Tun Dr Mahathir Mohamad
50. YBhg. Datuk Saidatu Akhma binti Hassan saidatuakhma.permata@1govuc.gov.my Setiausaha Bahagian Bahagian PERMATA
51. Encik Mohd Azharuddin Bin Mat Sah azharuddin@spad.gov.my Ketua Pegawai Eksekutif Suruhanjaya Pengangkutan Awam Darat
52. YBhg. Dato' Khairulazli Bin Othman khairulazli@bph.gov.my Setiausaha Bahagian Bahagian Pengurusan Hartanah
53. Ahmad Razif bin Mohd Sidek ahmad_razif@eaic.gov.my Setiausaha/Ketua Pegawai Eksekutif Suruhanjaya Integriti Agensi Penguatkuasaan
54. Encik Mohd. Ishak bin Amir Hussein ishak@lpkpsabah.gov.my Ketua Pengarah LPKP Sabah
55. Encik Mohamad Khairul Hafiz Bin Juni hafiz.lpkpsrwk@1govuc.gov.my Pengarah LPKP Sarawak
56. YBhg. Dato' Abu Bakar bin Othman abubakar@spp.gov.my Setiausaha Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran Malaysia
57. Encik Shari Omar Ali shari@ptgwp.gov.my Ketua Daerah Mahkamah Anak Negeri Labuan
58. Encik Adam Bin Abu Hanipah adam.abuhanipah@ptgwp.gov.my Timbalan Pengarah Pejabat Tanah dan Galian Putrajaya
59. Encik Sharez Izuan bin Md Zaidi sharez@jpm.gov.my Setiausaha Urusetia Urusetia Jawatankuasa Kerja Tanah Wilayah Persekutuan
60. Puan Arni Yusnita binti Abdul Khalil arniyusnita@ptgwp.gov.my Timbalan Pengarah Jabatan Tanah Labuan
Previous123Next
Dikemaskini : 04-02-2016


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 922
yesterday  Semalam : 8470
week  Seminggu : 70388
month  Sebulan : 316340
all  Jumlah Keseluruhan : 20152867
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri February 2016 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery