close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan

Carian Emel Ketua Jabatan di JPM
 

Bil Nama Emel Gelaran Jawatan Agensi
31. YBhg. Datuk Ramli bin Juhari ramli@spa.gov.my Setiausaha Suruhanjaya Perkhidmatan Awam
32. YBhg. Datuk Mohd Zuki bin Ali zuki@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Pengurusan Jabatan Perdana Menteri
33. YBhg. Datuk Borhan bin Dolah borhan@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kewangan Dan Pembangunan Jabatan Perdana Menteri
34. YBhg. Dato' Mahani Tan binti Abdullah mahanitan@pcb.gov.my Ketua Pengarah Biro Pengaduan Awam
35. Puan Haslina binti Mansor haslina.mansor@insolvensi.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Insolvensi Malaysia
36. Puan Siti Zawahir binti Mohamed zawahir.mohamed@jbg.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Bantuan Guaman
37. YBrs. Puan Lee Lay Choo kp@ilkap.gov.my Ketua Pengarah Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan
38. YBhg. Dato’ Nursiah binti Arshad nursiah.arshad@bheuu.gov.my Ketua Pengarah Bahagian Hal Ehwal Undang-Undang
39. YBhg. Dato' Raja Arif bin Raja Ali raja.arif@btn.gov.my Ketua Pengarah Biro Tatanegara
40. YBhg. Encik Gandesan a/l Letchumanan gandesan@jpnin.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perpaduan Negara dan Integrasi Nasional
41. YBhg. Dato' Haji Johari bin Haji Jamaluddin johari_j@cgso.gov.my Ketua Pengarah Keselamatan Kerajaan Pejabat Ketua Pegawai Keselamatan Kerajaan Malaysia
42. Tuan Haji Paimuzi bin Yahya paimuzi@jawi.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan
43. YBhg. Datuk Haji Anan bin C. Mohd anan@jawhar.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Wakaf, Zakat dan Haji
44. Tuan Hj Mohamad Khairudin Bin Hj Mohamad khairudin@serantajpm.gov.my Pengarah Unit Seranta Felda
45. YBhg. Datuk Dr Omar bin Salim omar@jpm.gov.my Ketua Unit Kawal Selia Felda Unit Kawal Selia Felda
46. Puan Rodziah Binti Abdul rodziah@suhakam.org.my Setiausaha Suruhanjaya Kebangsaan Hak Asasi Manusia
47. YBhg. Datuk Hamidah binti Khalid hamidah@jac.gov.my Setiausaha Suruhanjaya Pelantikan Kehakiman
48. YBhg. Dato' Hj. Md Yassin bin Mustaffa mdyassin@mmea.gov.my Ketua Pengarah Bahagian Hal Ehwal Penguatkuasaan Maritim Malaysia
49. YBhg Datuk Mohd Noordin bin Bachik noordin@perdana.org.my Pegawai Khas Pejabat Tun Dr Mahathir Mohamad
50. YBhg. Datuk Saidatu Akhma binti Hassan saidatuakhma.permata@1govuc.gov.my Setiausaha Bahagian Bahagian Pendidikan Awal Kanak-Kanak
51. Encik Mohd Nur Ismal bin Muhamed Kamal mnkamal@spad.gov.my Ketua Pegawai Eksekutif Suruhanjaya Pengangkutan Awam Darat
52. Encik Norazman Bin Othman azman@bph.gov.my Setiausaha Bahagian Bahagian Pengurusan Hartanah
53. Tuan Kamal Baharin bin Omar kamalbaharin@eaic.gov.my Ketua Pegawai Eksekutif Suruhanjaya Integriti Agensi Penguatkuasaan
54. Puan Ervinah Kebahi @Syarafina Binti Ibrahim ervinah@lpkpsabah.gov.my Ketua Pengarah LPKP Sabah
55. Encik Mohamad Anuardi Bin Hajani anuardi@lpkpsarawak.gov.my Ketua Pengarah LPKP Sarawak
56. YBhg. Dato' Abu Bakar bin Othman abubakar.othman@spp.gov.my Setiausaha Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran Malaysia
57. Encik Shari Omar Ali shari@ptgwp.gov.my Ketua Daerah Mahkamah Anak Negeri Labuan
58. Tuan Haji Mohamad bin Hussin mohamad@ptgwp.gov.my Timbalan Pengarah Pejabat Tanah dan Galian Putrajaya
59. Encik Mohd Haniff Bin Hassan haniff@jpm.gov.my Setiausaha Urusetia Urusetia Jawatankuasa Kerja Tanah Wilayah Persekutuan
60. Encik Zamri bin Mohd Esa zamri.esa@ptgwp.gov.my Timbalan Pengarah Jabatan Tanah Labuan
Previous123Next
Dikemaskini : 24-10-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 3422
yesterday  Semalam : 10946
week  Seminggu : 103976
month  Sebulan : 334263
all  Jumlah Keseluruhan : 15989293
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri October 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery