close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM
 Direktori Kakitangan

Carian Emel Ketua Jabatan di JPM
 

Bil Nama Emel Gelaran Jawatan Agensi
1. YBhg. Tan Sri Dr. Ali Hamsa ali@pmo.gov.my Ketua Setiausaha Negara Jabatan Perdana Menteri
2. YBhg. Tan Sri Datuk Seri Utama Panglima Abdul Gani bin Patail ag@agc.gov.my Peguam Negara Jabatan Peguam Negara
3. YBhg. Tan Sri Mohamad Zabidi bin Zainal zabidi@jpa.gov.my Ketua Pengarah Perkhidmatan Awam Jabatan Perkhidmatan Awam
4. YBhg. Tan Sri Dato' Setia Haji Ambrin bin Buang ag@audit.gov.my Ketua Audit Negara Jabatan Audit Negara
5. YBhg. Tan Sri Mazidah binti Abdul Majid mazidah@kabinet.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha (Kabinet) Bahagian Kabinet, Perlembagaan dan Perhubungan Antara Kerajaan
6. YAA Tan Sri Dr. Haji Ibrahim bin Lembut ibrahim@esyariah.gov.my Ketua Pengarah / Ketua Hakim Syarie Jabatan Kehakiman Syariah Malaysia
7. YBhg. Datuk Seri Dr. Rahamat Bivi binti Yusoff rahamat.yusoff@epu.gov.my Ketua Pengarah Unit Perancang Ekonomi
8. YBhg. Tan Sri Haji Abu Kassim bin Mohamed kp@sprm.gov.my Ketua Pengarah / Ketua Pesuruhjaya Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia
9. YBhg. Dato' Ahmad Zaki Ansore bin Mohd Yusof ahmadzaki@icu.gov.my Ketua Pengarah Unit Penyelarasan Pelaksanaan
10. YBhg. Datuk Hanapi Suhada hanapi.s@felda.net.my Pengarah Besar Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan
11. Encik Roslan bin Abu Bakar roslanabubakar@kehakiman.gov.my Ketua Pendaftar Pejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia
12. YBhg. Dato' Seri Zainal Rahim Bin Seman kp@mampu.gov.my Ketua Pengarah Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia
13. YBhg. Dato' Ahmad Husni bin Hussain ahmadhusni@ukas.gov.my Ketua Pengarah Unit Kerjasama Awam Swasta
14. YBhg. Tan Sri Shukry bin Mohd Salleh shukry@pmo.gov.my Ketua Setiausaha Sulit Kepada YAB PM Pejabat Perdana Menteri
15. YBhg. Datuk Seri Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Jabatan Perdana Menteri
16. YBhg. Datuk Dr. Zulkifli Mohamad Albakri drzul_albakri@muftiwp.gov.my Mufti Wilayah Persekutuan Pejabat Mufti Wilayah Persekutuan
17. YBhg. Dato' Sri Syed Danial bin Syed Ahmad su@majlisraja-raja.gov.my Penyimpan Mohor Besar Raja-Raja Penyimpan Mohor Besar Raja-Raja
18. Kosong @iim.org.my Presiden IIM Institut Integriti Malaysia
19. YBhg. Tan Sri Ismee bin Ismail ismee@lth.gov.my Pengarah Urusan Kumpulan dan Ketua Pegawai Eksekutif Tabung Haji Lembaga Tabung Haji
20. YBhg. Datuk Mohamed Thajudeen bin Abdul Wahab thajudeen@mkn.gov.my Setiausaha Majlis Keselamatan Negara
21. YBhg. Laksamana Maritim Datuk Mohd Amdan bin Kurish mohdamdan@mmea.gov.my Ketua Pengarah Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia
22. YBhg. Datuk Wira Awang Kechik Bin Hj. Abdul Rahman dpbd@istananegara.gov.my Datuk Pengelola Bijaya DiRaja Istana Negara
23. YBhg. Datuk Wan Hamidah binti Wan Ibrahim wanhamidah@istiadat.gov.my Setiausaha Bahagian Bahagian Istiadat dan Urusetia Persidangan Antarabangsa
24. YBhg. Datuk Borhan Bin Dolah borhan.dolah@supsabah.jpm.my Setiausaha Persekutuan Sabah Pejabat SUP Sabah
25. YBhg. Datuk Dr. Haji Abdul Rahman bin Hasan abrahmanh@stats.gov.my Ketua Perangkawan Jabatan Perangkaan Malaysia
26. En.Awang Alik Bin Jeman awangalik@parlimen.gov.my Ketua Pentadbir Parlimen Malaysia
27. YBhg. Datuk Haji Md Yahaya bin Basimin yahaya@supsrwk.gov.my Setiausaha Persekutuan Sarawak Pejabat SUP Sarawak
28. YB Datuk Hasanah Binti Ab. Hamid hasanah@bpe.jpm.my Ketua Pengarah Bahagian Penyelidikan
29. YA Datin Paduka Zauyah Be Binti T. Loth Khan zauyah.lp@1govuc.gov.my Ketua Pengerusi Lembaga Penasihat
30. YBhg. Dato' Haji Othman bin Mustapha hjothman@islam.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Kemajuan Islam Malaysia
123Next
Dikemaskini : 27-05-2015


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 1715
yesterday  Semalam : 16248
week  Seminggu : 121787
month  Sebulan : 371373
all  Jumlah Keseluruhan : 18348419
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri May 2015 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery