close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Kakitangan

Carian Emel Ketua Jabatan di JPM
 

Bil Nama Emel Gelaran Jawatan Agensi
1. YBhg. Tan Sri Dr. Ali Hamsa ali@pmo.gov.my Ketua Setiausaha Negara Jabatan Perdana Menteri
2. YBhg. Tan Sri Abdul Gani bin Patail ag@agc.gov.my Peguam Negara Jabatan Peguam Negara
3. YBhg. Tan Sri Mohamad Zabidi bin Zainal zabidi@jpa.gov.my Ketua Pengarah Perkhidmatan Awam Jabatan Perkhidmatan Awam
4. YBhg. Tan Sri Dato' Setia Haji Ambrin bin Buang ag@audit.gov.my Ketua Audit Negara Jabatan Audit Negara
5. YBhg. Tan Sri Mazidah binti Abdul Majid mazidah@kabinet.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha (Kabinet) Bahagian Kabinet, Perlembagaan dan Perhubungan Antara Kerajaan
6. YAA Tan Sri Dr. Haji Ibrahim bin Lembut ibrahim@esyariah.gov.my Ketua Pengarah / Ketua Hakim Syarie Jabatan Kehakiman Syariah Malaysia
7. YBhg. Datuk Dr. Rahamat Bivi binti Yusoff rahamat.yusoff@epu.gov.my Ketua Pengarah Unit Perancang Ekonomi
8. YBhg. Tan Sri Haji Abu Kassim bin Mohamed kp@sprm.gov.my Ketua Pengarah / Ketua Pesuruhjaya Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia
9. YBhg. Tan Sri Haji Shukry bin Md Salleh shukry@icu.gov.my Ketua Pengarah Unit Penyelarasan Pelaksanaan
10. YBhg. Datuk Faizoull bin Ahmad faizoul.a@felda.net.my Pengarah Besar Lembaga Kemajuan Tanah Persekutuan
11. Puan Azimah binti Omar azimah@kehakiman.gov.my Ketua Pendaftar Pejabat Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia
12. YBhg. Datuk Wira Omar bin Kaseh kp@mampu.gov.my Ketua Pengarah Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia
13. YBhg. Dato' Ahmad Husni bin Hussain ahmadhusni@ukas.gov.my Ketua Pengarah Unit Kerjasama Awam Swasta
14. YBhg Dato' Azlin bin Alias @pmo.gov.my Ketua Setiausaha Sulit Kepada YAB PM Pejabat Perdana Menteri
15. YBhg. Datuk Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Jabatan Perdana Menteri
16. YBhg. S.S Datuk Haji Wan Zahidi bin Wan Teh wanzahidi@muftiwp.gov.my Mufti Wilayah Persekutuan Pejabat Mufti Wilayah Persekutuan
17. YBhg. Dato' Sri Syed Danial bin Syed Ahmad su@majlisraja-raja.gov.my Penyimpan Mohor Besar Raja-Raja Penyimpan Mohor Besar Raja-Raja
18. YBhg. Datuk Dr. Mohd. Tap bin Salleh mohdtap@iim.org.my Presiden IIM Institut Integriti Malaysia
19. YBhg. Dato' Paduka Ismee bin Ismail ismee@lth.gov.my Pengarah Urusan Kumpulan dan Ketua Pegawai Eksekutif Tabung Haji Lembaga Tabung Haji
20. YBhg. Datuk Mohamed Thajudeen bin Abdul Wahab thajudeen@mkn.gov.my Setiausaha Majlis Keselamatan Negara
21. YBhg. Laksamana Maritim Datuk Mohd Amdan bin Kurish mohdamdan@mmea.gov.my Ketua Pengarah Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia
22. YBhg. Datuk Wira Awang Kechik Bin Hj. Abdul Rahman dpbd@istananegara.gov.my Datuk Pengelola Bijaya DiRaja Istana Negara
23. YBhg. Datuk Wan Hamidah binti Wan Ibrahim wanhamidah@istiadat.gov.my Setiausaha Bahagian Bahagian Istiadat dan Urusetia Persidangan Antarabangsa
24. YBhg. Dato' Abu Bakar bin Hassan abu.bakar@supsabah.jpm.my Setiausaha Persekutuan Sabah Pejabat SUP Sabah
25. YBhg. Datuk Dr. Haji Abdul Rahman bin Hasan abrahmanh@stats.gov.my Ketua Perangkawan Jabatan Perangkaan Malaysia
26. YBhg. Dato' Lamien bin Sawiyo lamien@parlimen.gov.my Ketua Pentadbir Parlimen Malaysia
27. YBhg. Datuk Haji Md Yahaya bin Basimin yahaya@supsrwk.gov.my Setiausaha Persekutuan Sarawak Pejabat SUP Sarawak
28. Puan Hasanah Binti Ab. Hamid hasanah@bpe.jpm.my Ketua Pengarah Bahagian Penyelidikan
29. YA Datin Paduka Hajah Badariah Binti Hassan badariah@lp.gov.my Ketua Pengerusi Lembaga Penasihat
30. YBhg. Dato' Haji Othman bin Mustapha hjothman@islam.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Kemajuan Islam Malaysia
123Next

Dikemaskini pada 23-04-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 6138
yesterday  Semalam : 19160
week  Seminggu : 84859
month  Sebulan : 299803
all  Jumlah Keseluruhan : 14199281
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
Ya
Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri April 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery