close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Ketua Agensi

Carian Emel Ketua Jabatan Persekutuan
Jenis Agensi:
Nama:
Emel:

Bil Nama Emel Gelaran Jawatan Agensi
1. YBhg. Tan Sri Dr. Ali Hamsa ali@pmo.gov.my Ketua Setiausaha Negara Jabatan Perdana Menteri
2. YBhg. Tan Sri Mohamad Zabidi bin Zainal zabidi@jpa.gov.my Ketua Pengarah Perkhidmatan Awam Jabatan Perkhidmatan Awam
3. YBhg. Tan Sri Abdul Gani Patail ag@agc.gov.my Peguam Negara Jabatan Peguam Negara
4. YBhg. Tan Sri Dr. Mohd Irwan Serigar bin Abdullah drirwan.abdullah@treasury.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kewangan
5. YBhg. Tan Sri Dato' Setia Haji Ambrin bin Buang ag@audit.gov.my Ketua Audit Negara Jabatan Audit Negara
6. YBhg. Tan Sri Mazidah binti Abdul Majid mazidah@kabinet.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha (Kabinet) Bahagian Kabinet, Perlembagaan dan Perhubungan Antara Kerajaan
7. YBhg. Datuk Seri Hj. Ahmad Phesal Bin Hj. Talib datukbandar@dbkl.gov.my Datuk Bandar Kuala Lumpur Dewan Bandaraya Kuala Lumpur
8. YBhg. Datuk Dr. Rahamat Bivi Binti Yusoff rahamat.yusoff@epu.gov.my Ketua Pengarah Unit Perancang Ekonomi
9. YBhg. Tan Sri Hj Abu Kassim bin Mohamed kp@sprm.gov.my Ketua Pengarah / Ketua Pesuruhjaya Suruhunjaya Pencegahan Rasuah Malaysia
10. YBhg. Tan Sri Haji Shukry bin Mohd Salleh shukry@icu.gov.my Ketua Pengarah Unit Penyelarasan Pelaksanaan
11. YBhg. Datuk Ir. Haji Ahmad Husaini bin Haji Sulaiman husaini@water.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Pengairan dan Saliran
12. YBhg. Datuk Wira Omar bin Kaseh kp@mampu.gov.my Ketua Pengarah Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia
13. YBhg. Dato' Sri Khazali bin Haji Ahmad khazali.ahmad@customs.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Kastam Diraja Malaysia
14. YBhg. Dato' Ahmad Husni bin Hussain ahmadhusni@ukas.gov.my Ketua Pengarah Unit Kerjasama Awam Swasta
15. YBhg. Datuk Dr. Abdul Aziz bin Jamaluddin kp@dvs.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perkhidmatan Veterinar
16. YBhg. Datuk Mohamed Thajudeen bin Abdul Wahab thajudeen@mkn.gov.my Setiausaha Majlis Keselamatan Negara
17. YBhg. Datuk Dr. Haji Abdul Rahman bin Hasan abrahmanh@stats.gov.my Ketua Perangkawan Jabatan Perangkaan Malaysia
18. YBhg. Dato’ Ahmad Zakaria Bin Mohamad Sidek zakaria@doa.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Pertanian Semenanjung
19. YBhg. Laksamana Maritim Datuk Mohd Amdan bin Kurish mohdamdan@mmea.gov.my Ketua Pengarah Agensi Penguatkuasaan Maritim Malaysia
20. YBhg. Datuk Mohd Fadzil bin Haji Mohd Khir fadzil@townplan.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perancangan Bandar dan Desa
21. YBhg. Datuk Othman Bin Hj Mahmood othmanm@jpm.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Kanan Jabatan Perdana Menteri
22. YBhg. Datuk Lamien Sawiyo lamien@parlimen.gov.my Ketua Pentadbir Parlimen Malaysia
23. Puan Haslina binti Mansor haslina.mansor@insolvensi.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Insolvensi Malaysia
24. YBhg. Dato' Prof. Dr. Hj. Abd. Rahman B. Hj. Abd. Rahim drarar@forestry.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perhutanan Semenanjung Malaysia
25. YBhg.Datuk Prof. Sr. Dr. Abdul Kadir bin Taib drkadir@jupem.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Ukur dan Pemetaan
26. YBhg. Dato' Sri Hj. Zulkifli bin Omar zulkifli@prison.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Penjara Malaysia
27. Tuan Roslan bin Abu Bakar roslanabubakar@kehakiman.gov.my Ketua Pendaftar Mahkamah Persekutuan Malaysia
28. YBhg. Datuk Abd Hamid bin Abu Bakar hamid@jpph.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Penilaian dan Perkhidmatan Harta
29. YBhg. Dato' Abd Rasid bin Samsudin rashid@wildlife.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Perlindungan Hidupan Liar dan Taman Negara
30. YBhg. Datuk Halimah Bt Hassan hhh@doe.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Alam Sekitar
123Next
Dikemaskini : 24-07-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 9214
yesterday  Semalam : 9007
week  Seminggu : 70688
month  Sebulan : 310395
all  Jumlah Keseluruhan : 15044339
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri July 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery