close
Bagi Warga JPM, kini aplikasi INTRANET menggunakan Single Sign-On (SSO)
Sila klik di sini.

___________________
Imbas Kod QR ini dengan telefon bimbit anda untuk capaian Mobile

QR code
klik untuk bantuan QR-JPM

______________________
“Perkhidmatan Sistem e-Latihan”. Klik di sini.
 Direktori Ketua Agensi

Carian Emel Ketua Setiausaha dan Ketua Perkhidmatan
Jenis Agensi:
Nama:
Emel:

Bil Nama Emel Gelaran Jawatan Agensi
1. YBhg. Tan Sri Dr. Ali Hamsa ali@pmo.gov.my Ketua Setiausaha Negara Jabatan Perdana Menteri
2. YBhg. Tan Sri Mohamad Zabidi bin Zainal zabidi@jpa.gov.my Ketua Pengarah Perkhidmatan Awam Jabatan Perkhidmatan Awam
3. YBhg. Tan Sri Abdul Gani Patail ag@agc.gov.my Peguam Negara Jabatan Peguam Negara
4. YBhg. Tan Sri Dr. Mohd Irwan Serigar bin Abdullah drirwan.abdullah@treasury.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kewangan
5. YBhg. Tan Sri Dato' Setia Haji Ambrin bin Buang ag@audit.gov.my Ketua Audit Negara Jabatan Audit Negara
6. YBhg. IG Tan Sri Dato' Sri Khalid Bin Abu Bakar abkhalid@rmp.gov.my Ketua Polis Negara Polis Diraja Malaysia
7. YBhg. Datuk Dr. Noor Hisham Abdullah anhisham@moh.gov.my Ketua Pengarah Kesihatan Kementerian Kesihatan
8. YBhg. Tan Sri Mazidah binti Abdul Majid mazidah@kabinet.gov.my Timbalan Ketua Setiausaha Bahagian Kabinet, Perlembagaan dan Perhubungan Antara Kerajaan
9. YBhg. Dato' Sri Alias bin Hj. Ahmad ksu@kpdnkk.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi dan Kepenggunaan
10. YBhg. Dato' Seri Arpah Binti Abdul Razak arpah@kpkt.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan Dan Kerajaan Tempatan
11. YBhg. Dato' Sri Zoal Azha bin Yusof zoalazha@nre.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar
12. YBhg. Dato' Zohari Bin Haji Akob zohari@kkr.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kerja Raya
13. YBhg. Datuk Dr. Rahamat Bivi Binti Yusoff rahamat.yusoff@epu.gov.my Ketua Pengarah Unit Perancang Ekonomi
14. YBhg. Dato' Sri Dr. Noorul Ainur binti Mohd Nur dr.noorul@mosti.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Sains, Teknologi dan Inovasi
15. YBhg. Dato' Mohamad Khalid Bin Haji Shariff ksu@moha.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Dalam Negeri
16. YBhg. Tan Sri Haji Shukry bin Mohd Salleh shukry@icu.gov.my Ketua Pengarah Unit Penyelarasan Pelaksanaan
17. YBhg. Dato' Ir. Annies Bin Md. Ariff annies@jkr.gov.my Ketua Pengarah Jabatan Kerja Raya
18. YBhg . Dato' Sri Abdul Rahim bin Mohamad Radzi ksu@kkmm.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Komunikasi dan Multimedia
19. YBhg. Datuk Seri Long See Wool longsw@mot.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Pengangkutan
20. YBhg. Datuk Wira Omar bin Kaseh kp@mampu.gov.my Ketua Pengarah Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan JPM
21. YBhg. Dato' Sri Dr. Haji Ismail Bin Haji Ahmad ismail.ahmad@mod.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Pertahanan
22. YBhg. Datuk Loo Took Gee LooTG@kettha.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Tenaga, Teknologi Hijau dan Air
23. YBhg. Datuk Othman Bin Hashim othmanh@kln.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Luar Negeri
24. YBhg. Tan Sri Dr. Madinah binti Mohamad madinah@moe.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Pendidikan
25. YBhg. Dato' Seri Ir. Dr. Zaini bin Ujang zainiujang@moe.gov.my Ketua Setiausaha II Kementerian Pendidikan
26. YBhg. Dato' Ahmad Husni bin Hussain ahmadhusni@ukas.gov.my Ketua Pengarah Unit Kerjasama Awam Swasta
27. YBhg. Datuk Dr. Khair Bin Mohamad Yusof khair.mohamad@moe.gov.my Ketua Pengarah Kementerian Pendidikan
28. YBhg. Datuk Seri Ibrahim bin Muhamad ibrahim@rurallink.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Kemajuan Luar Bandar dan Wilayah
29. YBhg. Datuk Wan Selamah binti Wan Sulaiman wselamah@anm.gov.my Akauntan Negara Malaysia Jabatan Akauantan Negara
30. YBhg. Datuk Dr. Rebecca Fatima Sta Maria rebecca@miti.gov.my Ketua Setiausaha Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri
12Next
Dikemaskini : 24-10-2014


close
bantuan
capaian
statistik pengunjung

visitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnumvisitnum
today  Hari ini : 3700
yesterday  Semalam : 10946
week  Seminggu : 104254
month  Sebulan : 334541
all  Jumlah Keseluruhan : 15989571
facebook
twitter
rss
tagcloud
polls
Adakah pemaparan Piagam Pelanggan dan Pencapaian Piagam Pelanggan dapat membantu meningkat ketelusan imej kerajaan?
 Ya
 Tidak
  Lihat keputusan
calendar
ke kiri October 2014 ke kanan
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
komen
gallery
inisiatif
anugerah
iso
gallery